هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
چرا واکسن آسترازنیکا کم شد؟ میزبان جام جهانی از ایران عقب افتاد! حرف‌های مشکوک درباره امیر قلعه‌نویی مشکل فوتبالیست هرمزگانی در بستر بیماری برطرف می شود؟

سرمربیان تیم‌های پایه فوتبال فولاد هرمزگان معرفی شدند

از سوی مدیر ورزش فولاد هرمزگان سرمربیان تیم های پایه این باشگاه در فصل جاری مسابقات معرفی شدند.

بازخبر/  از سوی باشگاه فولاد هرمزگان، سرمربیان تیم های فوتبال رده های پایه آقایان و بانوان این باشگاه معرفی تا در فصل جاری مسابقات هدایت تیم های فولاد را بر عهده داشته باشند.

دادخدا میری از مربیان برجسته استان بعنوان سرمربی تیم زیر ۲۱ سال این باشگاه و عباس براهویی از بازیکنان سابق آلومینیوم المهدی در لیگ برتر فوتبال کشور بعنوان سرمربی تیم زیر ۱۹ سال معرفی شدند.

منصور اسکندری از بازیکنان منتخب استان و تیم تربیت بندرعباس سرمربی تیم زیر ۱۷ سال و رضا پورارژنگی نیز بعنوان سرمربی تیم زیر ۱۵ سال این باشگاه فعالیت خود را آغاز کردند.

هدایت تیم زیر ۱۴ سال به امیر غله بانی و تیم زیر ۱۳ سال نیز به سعید رهرو بازیکن سابق تیم آلومینیوم المهدی در لیگ برتر فوتبال کشور سپرده شد. عمار ایل زاده سرمربی تیم زیر ۱۲ سال و جعفر غلامی سرمربی تیم زیر ۱۱ سال و اسحاق رسولی نیز سرمربی تیم زیر ۱۰ سال این باشگاه معرفی شدند.

در بخش بانوان نیز لیلا یوسفی مربی با تجربه استان هدایت تیم زیر ۱۶ سال را پذیرفت و فاطمه یگانه نیز هدایت تیم زیر ۱۴ سال را بر عهده گرفت.سرمربی تیم زیر ۱۲ سال این باشگاه در بخش بانوان به فاطمه معماری و تیم زیر ۱۰ سال به نیلوفر رفیعی و هستی ناصری سپرده شد.

به گزارش ایسنا، سرمربیان انتخاب شده برای تیم های رده های سنی فولاد هرمزگان برای فصل ۱۴۰۰- ۱۴۰۱ انتخاب شده اند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.