هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
بازنشسته‌ها منتظرند! رهبر انقلاب: امیدواریم این سرآغاز برای ملت ایران مبارک باشد سامانه نوبت‌دهی واکسن کرونا برای خبرنگاران هرمزگان باز شد افزایش ۴۸ درصدی فعالیت‌های ترانزیتی در بنادر شرق هرمزگان
فرماندار شهرستان قشم:

تعلل در دریافت واکسن کرونا موجب ضایع کردن حقوق دیگران می شود

فرماندار شهرستان قشم گفت: رعایت نکردن شیوه نامه‌های بهداشتی و تعلل در دریافت واکسن علاوه بر آسیب زدن به خود، موجب ضایع کردن حقوق دیگران می شود.

بازخبرعلیرضا نصری در گفت و گو با ایسنا، افزود: با یادآوری سختی هایی که اقشار مختلف بر اثر شیوع بیماری کرونا متحمل شدند، بی تفاوتی در رعایت شیوه نامه های بهداشتی و تعلل در دریافت واکسن را موجب کم اثر کردن مجاهدت کادر بهداشت و درمان، همت افتخارآمیز دانشمندان ایرانی در تولید واکسن کرونا  و کند کردن روند خروج از وضعیت فعلی است.

رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا اضافه کرد: همه ما وظیفه داریم در راستای ایفا مسئولیت اجتماعی خود، حفظ سلامت عمومی  و قدردانی از مجاهدت و همت کادر درمان و دانشمندان پزشکی، سهل انگاران و بی تفاوت ها را طرد و ضمن رعایت شیوه نامه های بهداشتی دیگران را هم به این ضرورت اجتناب ناپذیر دعوت کنیم.

نصری از متنفذین اجتماعی، همه مردم بخصوص صاحبان روایی سخن و قلم خواست، در کنار رعایت شیوه نامه های بهداشتی، گروه‌های سنی اعلام شده از سوی  شبکه بهداشت و درمان را برای دریافت واکسن تشویق کنند.

رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان قشم همچنین خواستار مقدم دانستن سلامت عمومی و پیشگیری از تحمیل خسارات بیشتر جانی و مالی  بر برگزاری آئین‌های دینی – مذهبی  در وضعیت کنونی شد.

نصری ابراز امیدواری کرد: مردم با پرهیز از برگزاری جشن و دورهمی‌های عید قربان، این ویروس منحوس را قربانی و به مدد همبستگی و اتحاد، از این شرایط بحرانی سربلند و دلخوش عبور کنیم.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.