هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
بازنشسته‌ها منتظرند! رهبر انقلاب: امیدواریم این سرآغاز برای ملت ایران مبارک باشد سامانه نوبت‌دهی واکسن کرونا برای خبرنگاران هرمزگان باز شد افزایش ۴۸ درصدی فعالیت‌های ترانزیتی در بنادر شرق هرمزگان
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان:

به دنبال بازگشایی راه های مسدود شده در بشاگرد، سیریک و حاجی آباد هستیم

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: بر اثر بارندگی های روز گذشته، راه ارتباطی ۲۳ روستا در شهرستان‌های بشاگرد، سیریک و حاجی آباد مسدود شد.

بازخبر/   مهرداد حسن زاده صبح امروز (۲۷ تیرماه) با بیان اینکه اکنون شمار زیادی از این مسیرها بازگشایی شده اند، افزود: اکنون در ۱۱ روستا در منطقه کوهشاه احمدی حاجی آباد رفت و آمد به سختی در حال انجام است و از فرماندار حاجی آباد خواسته شده است که به علت ادامه بارندگی، فعلاً مسیرهای مهم و حیاتی بازگشایی شوند.

وی ادامه داد: بازگشایی کامل مسیرهای خاکی این منطقه نزدیک به ۴ روز طول می‌کشد و پس از فروکش کردن بارندگی همه مسیرها با جدیت بیشتری بازگشایی می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان با بیان اینکه مسیر ارتباطی ۸ روستا نیز در پشتکوه سیریک به علت بارندگی قطع شد که با تلاش کارکنان راهداری راه ۶ روستا بازگشایی شد، خاطرنشان کرد: در شهرستان بشاگرد نیز مسیر ارتباطی قطع شده ۴ روستا بازگشایی شده و اکنون رفت و آمد در جریان است.

وی با اشاره به اینکه برق نیز در مناطق روستایی چند شهرستان از جمله روستاهای کوهشاه احمدی، میناب و بشاگرد نیز قطع شد، ولی اکنون وصل شده است، اضافه کرد: ۳۰ راس دام بر اثر بارندگی در منطقه دهستان بخش مرکزی حاجی آباد تلف شدند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.