هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
بازنشسته‌ها منتظرند! رهبر انقلاب: امیدواریم این سرآغاز برای ملت ایران مبارک باشد سامانه نوبت‌دهی واکسن کرونا برای خبرنگاران هرمزگان باز شد افزایش ۴۸ درصدی فعالیت‌های ترانزیتی در بنادر شرق هرمزگان
استاندار هرمزگان:

بیمارستان ۵۳۱ تخت خوابی بندرعباس تا مهر ماه سال جاری قابل بهره برداری است

استاندار هرمزگان گفت: بیمارستان ۵۳۱ تخت خوابی بندرعباس در وضعیت خوبی به لحاظ پیشرفت فیزیکی قرار دارد و تا مهر ماه سال جاری در فاز نخست، ۲۲۰ تخت این بیمارستان قابل بهره برداری است.

بازخبرفریدون همتی صبح امروز (۲۲ تیرماه) در نشست فوق العاده ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان، با بیان اینکه اضافه شدن دو هزار تخت بیمارستانی جدید به ظرفیت درمانی استان طی چهار سال اخیر در هرمزگان آغاز شد، عنوان کرد: بخشی از این تخت ها به بهره برداری رسیده و بخشی دیگر در قالب بیمارستان های جدید در حال احداث است.

وی با اشاره به روند ساخت بیمارستان نیروی دریایی ارتش در بندرعباس، ادامه داد: با دستور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، عملیات ساختمانی این بیمارستان به سرعت تکمیل و با کمک وزارت بهداشت تجهیز خواهد شد و این بیمارستان به گونه ای طراحی شده که تا ۲۲۰ تخت در آن قابل ایجاد است که به ظرفیت درمانی هرمزگان افزوده می شود.

استاندار هرمزگان افزود: بیمارستان ۵۳۱ تخت خوابی بندرعباس نیز در وضعیت خوبی به لحاظ پیشرفت فیزیکی قرار دارد و تا مهر ماه سال جاری در فاز نخست، ۲۲۰ تخت این بیمارستان قابل بهره برداری است و با پیگیری های صورت گرفته بالغ بر ۱۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل این بیمارستان، اختصاص یافته است.

همتی تصریح کرد: همچنین درخواست کرده ایم برای مدیریت بیماری کرونا، بیمارستان صحرایی در بندرعباس سریعا برپا شود.

وی با اشاره به قرار داشتن استان هرمزگان در پیک دوم شیوع بیماری کرونا، گفت: با همدلی و همراهی موجود در هرمزگان، تلاش و همکاری خوبی برای عبور از این وضعیت و همچنین انجام واکسیناسیون کرونا در هرمزگان در حال انجام است.

استاندار هرمزگان با تشکر و قدردانی از توجه ویژه دکتر نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان، خاطرنشان کرد: کمک های وزارت بهداشت در تامین منابع مالی و کیت های تشخیص کرونا، تامین دارو و واکسن کرونا در هرمزگان، می تواند کمک کند که با مدیریت بیماری، شرایط مطلوبی در استان داشته باشیم.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.