بخش گازی نیروگاه سیکل ترکیبی پاسارگاد قشم افتتاح شد ضرورت برنامه‌ریزی‌ عملیاتی اعزام زائران هرمزگانی به پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) شعب تأمین اجتماعی هرمزگان پنج‌شنبه و جمعه فعال هستند انجام پرواز فوق‌العاده بندرعباس به دمشق پس از ۱۲ سال

زمان تزریق دوز دوم به سالمندان بالای ۷۰ سال هرمزگانی مشخص شد

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: تزریق دوز دوم به سالمندان بالای ۷۰ سال هرمزگانی که دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند، ظرف یک تا دو روز آینده پس از دریافت سهمیه واکسن، آغاز می‌شود.

بازخبر/دکتر فاطمه نوروزیان در گفت و گو با ایسنا، افزود: ۵ نفر دیگر از بیماران مبتلا به کرونا در هرمزگان جان باختند و شمار کل جان باختگان این بیماری در استان به هزار و ۳۸۴ نفر رسید.

وی با بیان اینکه ۱۰۸ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شدند و اکنون در مجموع ۶۵۷ نفر در بیمارستان‌های استان تحت مراقبتند، تصریح کرد: از مجموع بستری ها، ۹۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۱۶ نفر از آن‌ها وخیم است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بیان کرد: تزریق دوز دوم به سالمندان بالای ۷۰ سال که دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند، ظرف یک تا دو روز آینده پس از دریافت سهمیه واکسن، آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه سالمندان منتظر بمانند و پس از دریافت پیامک و مشخص شدن زمان و مکان دریافت واکسن به مکان اعلام شده مراجعه کنند، اظهار کرد: با اختصاص سهمیه‌های دیگر واکسن کرونا به استان، واکسیناسیون دیگر گروه‌های سنی نیز آغاز می‌شود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.