هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
بازنشسته‌ها منتظرند! رهبر انقلاب: امیدواریم این سرآغاز برای ملت ایران مبارک باشد سامانه نوبت‌دهی واکسن کرونا برای خبرنگاران هرمزگان باز شد افزایش ۴۸ درصدی فعالیت‌های ترانزیتی در بنادر شرق هرمزگان
رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان:

نتایج شورای شهر بندرعباس در فضای مجازی صحت ندارد

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: در انتخابات ریاست جمهوری در استان هرمزگان سید ابراهیم رئیسی با کسب ۴۳۶۱۶۴ رای توانست گوی سبقت را از سایر رقبا بربیاد.

بازخبر   علی رئوفی در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه میزان مشارکت مردم هرمزگان در انتخابات ریاست جمهوری ۵۸.۱۱ درصد تاکنون به ثبت رسیده است، افزود: میزان مشارکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان هرمزگان ۵۶.۵۲ درصد بوده است.

وی تعداد واجدان رای در استان را یک میلیون و ۱۸۹هزار و ۸۶۹نفر اعلام کرد و با اشاره به امار میزان مشارکت مردم در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: ۶۷۲هزار و ۴۸۴ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی در انتخابات شوراهای اسلامی معادل ۵۶.۵۲ درصد واجدان شرایط رای در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا مشارکت کردند.

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان ادامه داد: بیشترین آمار مشارکت با ۷۸.۷۵درصد مربوط به شهرستان حاجی آباد و کمترین مشارکت متعلق به شهر بندرعباس با ۴۹.۲۳درصد است.

وی با بیان اینکه میزان تعرفی مصرفی انتخابات ریاست جمهوری در استان هرمزگان ۶۹۱.۴۰۷ نفر بوده است، خاطرنشان کرد: میزان تعرفه مصرفی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز ۶۷۲.۴۸۴ نفر بوده است.

رئوفی تعداد داوطلبین شهری را ۶۴۴ نفر برای ۲۳۳ کرسی دانست و عنوان کرد: تعدادداوطلبین روستایی ۷۵۵۷ نفر برای تصاحب کرسی۴۱۹۱ در استان هرمزگان به ثبت رسید.

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان اضافه کرد: در استان هرمزگان سید ابراهیم رئیسی ۴۳۶۱۶۴ رای، محسن رضایی میرقائد ۶۱۱۴۸ رای، عبدالناصر همتی ۵۳۲۳۰ رای و امیرحسین قاضی زاده هاشمی ۲۰۶۱۲ رای حائز آرای مأخوذه شدند.

رئوفی در پایان برخی گمانه زنی ها از آرای انتخابات شورای اسلامی شهر بندرعباس در فضای مجازی را کذب دانست و اظهار کرد: تا ساعاتی دیگر نتایج قطعی انتخابات شورای اسلامی شهر بندرعباس اعلام می شود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.