هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
بازنشسته‌ها منتظرند! رهبر انقلاب: امیدواریم این سرآغاز برای ملت ایران مبارک باشد سامانه نوبت‌دهی واکسن کرونا برای خبرنگاران هرمزگان باز شد افزایش ۴۸ درصدی فعالیت‌های ترانزیتی در بنادر شرق هرمزگان

سوءاستفاده از نام استقلال و پرسپولیس ادامه دارد/ بعد از نظری، نوبت به صدری رسید

فارس نوشت: مجید صدری که از مخابرات به تیم پرهوادار پرسپولیس آمد و با ایده‌آل نشان دادن شرایط باشگاه توانست نام و آوازه‌ای برای خودش دست و پا کند.

بازخبرحجت نظری پس از حضور صوری در هیات مدیره استقلال و ناکامی در اخذ صلاحیت برای شورای شهر، به ریاست ستاد انتخاباتی همتی در شهر تهران درآمده است. حالا اما مجید صدری که از مخابرات به تیم پرهوادار پرسپولیس آمد و با ایده‌آل نشان دادن شرایط باشگاه توانست نام و آوازه‌ای برای خودش دست و پا کند، کاندیدای دور جدید شورای شهر شده است.

پرسپولیس این روزها علاوه بر ۳۰ میلیارد تومانی که به واسطه حضور همین افراد به شرکت‌های مخابراتی بدهکار شده است، پرونده کالدرون و دستیارش، مطالبات بازیکنان و کادرفنی، طلب بوژیدار رادوشویچ و … را پیش روی خود می‌بیند. همانند سال‌های گذشته وضعیت استقلال و پرسپولیس روز به روز بغرنج‌تر می‌شود و این در حالی است که رفقای گرمابه و گلستان سلطانی‌فر در این دو باشگاه به فکر ساختن آینده‌ای برای خود هستند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.