هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
بازنشسته‌ها منتظرند! رهبر انقلاب: امیدواریم این سرآغاز برای ملت ایران مبارک باشد سامانه نوبت‌دهی واکسن کرونا برای خبرنگاران هرمزگان باز شد افزایش ۴۸ درصدی فعالیت‌های ترانزیتی در بنادر شرق هرمزگان

بستری ۱۰۷ کرونایی جدید در بیمارستان‌های هرمزگان/شمار فوتی‌ها به ۱۳۴۴ نفر رسید

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: ۱۰۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شدند و اکنون در مجموع ۵۴۲ ‌نفر در بیمارستان‌های استان تحت مراقبتند.

بازخبر/دکتر فاطمه نوروزیان در گفت و گو با ایسنا، افزود: در ۲۴ ساعت گذشته، با فوت هفت بیمار کرونایی دیگر، شمار جانباختگان ناشی از این بیماری در هرمزگان به هزار و ۳۴۴ نفر رسید.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان اینکه ۱۰۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شدند و اکنون در مجموع ۵۴۲ ‌نفر در بیمارستان‌های استان تحت مراقبتند، اظهار کرد: از مجموع بستری ها، ۸۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال ۲۳ نفر از آنها وخیم است.

نوروزیان با اشاره به اینکه از ۱۳خرداد دوز دوم واکسن پاستور آغاز و تا روز گذشته ۲ هزار و ۱۳۹ هزار نفر این واکسن را دریافت کردند، تصریح کرد: دواطلبانی که پیامک مرحله دوز دوم واکسن را دریافت نکرده اند می‌توانند با شماره ۳۱۱۸ تماس بگیرند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.