هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
پرداخت هدیه ازدواج به بیمه شدگان از طریق سامانه خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی اعلام نتایج آراء ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی مراکز شهرستان‌های هرمزگان محدودیت تردد شبانه ۲۹ خردادماه در هرمزگان اعمال نشد/نگران پیامک‌ ثبت تخلف نباشید نخستین دوره دریانوردی افسردوم کشتی های اقیانوس پیما در هرمزگان آغاز شد
معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع برق هرمزگان:

رکورد مصرف برق در هرمزگان زده شد/۷۰ درصد مصرف برق در بخش خانگی است

معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع برق هرمزگان گفت: پیک مصرف برق در استان روز چهارشنبه ۱۲ خرداد، به ثبت رسیده است.

بازخبر/ مهرداد حاجی زاده صبح امروز(۱۹ خردادماه) در جمع خبرنگاران با بیان اینکه روز چهارشنبه ۱۲ خرداد رکورد مصرف برق در هرمزگان به ثبت و مصرف به اوج رسید، افزود: در این روز ۲۳۰۰ مگاوات برق مصرف شده است که ۱۰ درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است.

وی با بیان اینکه با گرمتر شدن هوا، مصرف روزانه برق افزایش می‌یابد، اظهار کرد: در سال‌های گذشته پیک مصرف برق در تابستان بود، اما امسال با فرا رسیدن گرمای زودرس، پیک مصرف در نیمه بهار ثبت شده است.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق هرمزگان بیان کرد: با مدیریت مصرف و صرفه جویی در بخش خانگی می‌توان تابستان را بدون خاموشی سپری کرد.

حاجی زاده با اشاره به اینکه ۷۰ درصد مصرف برق نیز در بخش خانگی است، خاطرنشان کرد: از مشترکان می خواهم در مصرف برق صرفه جویی کنند تا استان با خاموشی‌ها مواجه نشود.

وی با بیان اینکه ساعت اوج مصرف برق در استان ۱۳ تا ۱۷ است که توصیه می‌شود در این ساعت‌ها از وسایل پرمصرف، کمتر استفاده شود، عنوان کرد: قرار دادن دمای کولر بر ۲۴ تا ۲۶ درجه نیز به مدیریت مصرف کمک می‌کند.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق هرمزگان در پایان گفت: هرمزگان ۷۲۵ هزار مشترک برق دارد که ۸۴ درصد این مشترکان در بخش خانگی هستند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.