هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
پرداخت هدیه ازدواج به بیمه شدگان از طریق سامانه خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی اعلام نتایج آراء ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی مراکز شهرستان‌های هرمزگان محدودیت تردد شبانه ۲۹ خردادماه در هرمزگان اعمال نشد/نگران پیامک‌ ثبت تخلف نباشید نخستین دوره دریانوردی افسردوم کشتی های اقیانوس پیما در هرمزگان آغاز شد

مجوز لازم برای ورود کشتی‌های مسافربری ایرانی به عمان اخذ شد

رییس میز تخصصی عمان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس از اخذ مجوزهای لازم برای ورود کشتی های مسافربری ایرانی به عمان خبر داد.

بازخبر/ خمیس جابری نخیلو صبح امروز(۱۹ خردادماه) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: این مجوز برای ورود کشتی های ایرانی به چهار بندر گرفته شده که در حال حاضر بندر سلطان قابوس امکانات لازم جهت خدمات دهی به کشتی های ایرانی را داراست.

رییس میز تخصصی عمان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس ادامه داد: اخذ مجوز با همکاری مستقیم شرکت السدره العالمیه با مدیریت سالم بن حمید الحکمانی صورت پذیرفته است.

وی عنوان کرد: تمام مجوزهای لازم برای ورود کشتی های ایرانی در عمان گرفته شده و به دنبال تعیین بندر مبدا هستیم و همچنین به دنبال یک سری مشوقاتی هستیم که این خط ماندگاری و تداوم خود را حفظ کند و مسئولین و ارگان‌های ذی ربط باید در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

جابری همچنین از پیگیری و رایزنی میز عمان برای برپایی نمایشگاه صنایع دستی و حمایت از مشاغل خانگی و همچنین برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم مواد غذایی در عمان خبر داد و افزود: برای نمایشگاه های مذکور در حال محاسبه هزینه ها و اخذ مجوزهای لازم هستیم و به دلیل محدودیت کرونایی امورات گذرنامه ای به کندی پیش می رود که در این خصوص نیز با همکاری شرکت جعلان العالمیه با مدیریت حسین علی عبدالله الحربی در حال رایزنی هستیم.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.