هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
روش شرکت امنیتی صهیونیستی برای تضعیف برجام شما عموسامی یا عموتام!؟ توصیف تحلیلگران از مطالبات «پامپئو»: متوهمانه، نامعقول و دور از واقعیت آمریکا حق ندارد برای سیاست‌های ایران در منطقه تعیین تکلیف کند/حق اقدامات قانونی را برای خود محفوظ می داریم

استقلال برای قائدی مجوز می‌گیرد

مهدی قائدی بهمن سال گذشته در استان بوشهر تصادف کرد.

بازخبر /  سانحه‌ای که باعث آسیب‌دیدگی خودش شده و علاوه بر اینکه فصل برایش به اتمام رسید، یکی از افراد حاضر در ماشین هم متأسفانه فوت کرد و حاشیه‌هایی در رابطه با آن تصادف راه افتاد که ظاهراً هنوز تمام نشده است.

قائدی این روزها دوباره به تمرینات استقلال برگشته و برای فصل جدید مشکلی ندارد اما این بحث مطرح است که آیا مجوز قضایی لازم برای حضورش صادر می‌شود یا نه؟ در همین رابطه یکی از مدیران باشگاه استقلال به خبرورزشی گفت: ما کاملاً تابع قانون هستیم و هر تصمیمی که مسئولان قضایی و مدیران فدراسیون بگیرند، تابع هستیم اما در عین حال با رعایت ضوابط قانونی از حقوق بازیکنان‌مان دفاع می‌کنیم. تا امروز (شنبه) هیچ تصمیمی در رابطه با محرومیت قائدی از طرف فدراسیون یا سایر ارگان‌ها به ما ابلاغ نشده و شفر اصل را بر توانایی او گذاشته مگر اینکه طی روزهای آینده اتفاقات دیگری رخ بدهد. ما اگر لازم باشد برای قائدی مجوز می‌گیریم.

پسندیدم(0)نپسندیدم(1)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.