هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
روش شرکت امنیتی صهیونیستی برای تضعیف برجام شما عموسامی یا عموتام!؟ توصیف تحلیلگران از مطالبات «پامپئو»: متوهمانه، نامعقول و دور از واقعیت آمریکا حق ندارد برای سیاست‌های ایران در منطقه تعیین تکلیف کند/حق اقدامات قانونی را برای خود محفوظ می داریم

در انتظار آلمانی ترین چهره تیم شفر

صبر و حوصله کلید صعود استقلال برای حذف ذوب آهن است.

بازخبر / استقلالی ها در دیدار با ذوب آهن به برتری با دو گل برای صعود نیاز دارند و با توجه به اتفاقات مسابقه آبی های تهرانی احتمالا برای ثبت ۳ گل زده پا به این دیدار خواهند گذاشت تا حتی دریافت یک گل نیز باعث حذف این تیم نشود.

در این مسیر صبر و حوصله، مهم ترین مولفه برای پیروزی استقلال است. آبی پوشان تهرانی در این دیدار باید با چهره ای متفاوت از سایر مسابقات وارد زمین مسابقه شوند تا در صورت عدم گلزنی در دقایق ابتدایی، با استرس و عجله به استقبال دیگر دقایق بازی نروند.

صبر و حوصله یکی از اصلی ترین ویژگی های فوتبال آلمان است و شاگردان این سرمربی آلمانی باید در دیدار سه شنبه، از همیشه آلمانی تر وارد زمین مسابقه شوند. به نوشته ورزش سه، هر چند استقلال برای صعود به دو گل نیاز دارد اما یک گل نیز می تواند به آبی ها کمک کند تا در ۹۰ دقیقه بازی را به تساوی بکشانند و می توانند با ارائه یک بازی همراه با صبر و بدون شتابزدگی حتی در دقیقه ۹۰ مسابقه به خواسته خود دست پیدا کنند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.