هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
روش شرکت امنیتی صهیونیستی برای تضعیف برجام شما عموسامی یا عموتام!؟ توصیف تحلیلگران از مطالبات «پامپئو»: متوهمانه، نامعقول و دور از واقعیت آمریکا حق ندارد برای سیاست‌های ایران در منطقه تعیین تکلیف کند/حق اقدامات قانونی را برای خود محفوظ می داریم
رایو فرانسه؛

واکنش دیپلمات های اروپایی شاغل در تهران به «خروج آمریکا از برجام»

رادیو فرانسه در تحلیل«خروج آمریکا از برجام» نوشت: مشکلات ایران حتی قبل «خروج آمریکا از برجام» آغاز شده و دولت روحانی را با دشواری‌های زیاد مواجه کرده بود

بازخبر /  رادیو فرانسه در تحلیلی درباره خروج آمریکا از برجام می نویسد: «دیپلمات‌های غربی شاغل در تهران به شدت از خروج آمریکا از برجام انتقاد می‌کنند و می‌گویند که تصمیم ترامپ نتیجۀ چندین سال کار دقیق و پرحوصله را بر باد می‌دهد».

این خبرگزاری در ادامه نوشته است: «یک دیپلمات غربی به این خبرگزاری گفته بعد از امضای برجام در سال ٢٠١۵، فضای گشایش و فتوحات اقتصادی غالب بود اما اینک فضای بحران و افسردگی و رکود چیره شده است. به گفتۀ این دیپلمات اگر اتحادیۀ اروپا با آمریکا کنار بیاید همۀ دستاوردهای سه سال اخیر از بین خواهد رفت»

رادیو فرانسه در ادامه این مطلب نوشت: «این دیپلمات اعتقاد دارد برای ایران، مشکلات حتی قبل خروج آمریکا از برجام آغاز شده بود. از جمله عدم همکاری بانک‌های بزرگ با ایران و وضعیت بحرانی ارز، دولت روحانی را با دشواری‌های زیاد مواجه کرده بود».

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.