هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
روش شرکت امنیتی صهیونیستی برای تضعیف برجام شما عموسامی یا عموتام!؟ توصیف تحلیلگران از مطالبات «پامپئو»: متوهمانه، نامعقول و دور از واقعیت آمریکا حق ندارد برای سیاست‌های ایران در منطقه تعیین تکلیف کند/حق اقدامات قانونی را برای خود محفوظ می داریم
برای تمدید قرارداد؛

جواب مثبت مهره قهرمانی به پرسپولیسی ها + عکس

رکورد ستاره تیم ملی در پرسپولیس عالی است. او در دو فصل حضورش در این تیم دو قهرمانی به دست آورده و می توان او را مهره قهرمانی سرخ ها لقب داد.

بازخبر / وحید امیری، ستاره تیم فوتبال پرسپولیس به طور شفاهی اعلام کرده است که پس از بازی با الجزیره امارات قرارداد خود را تمدید خواهد کرد.

وحید امیری یکی از بازوهای قدرت پرسپولیس به شمار می‌رود که با عملکرد خوب خود به تیم در جهت کسب دو قهرمانی پیاپی کمک کرد اما این بازیکن وقتی به جمع سرخپوشان اضافه شد، جدا از قراردادی که داشت، مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان به صورت پاداش حضور در جمع سرخپوشان از حسین هدایتی دریافت کرد.

پرسپولیس در فصلی که مشکلات زیادی داشت توانست به دومین قهرمانی متوالی اش در لیگ برتر برسد و وحید امیری یکی از مهره های موثر و کلیدی تیمش در رسیدن به این موفقیت بود. امیری با پرسپولیس دومین قهرمانی اش در لیگ برتر را به دست آورد تا مشخص شود او مهره قهرمانی سرخ ها است.

امیری به احتمال فراوان یکی از بازیکنان حاضر در جام جهانی روسیه خواهد بود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.