هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
آمریکا حق ندارد برای سیاست‌های ایران در منطقه تعیین تکلیف کند/حق اقدامات قانونی را برای خود محفوظ می داریم مسکو: تشدید فشارهای آمریکا باعث سرسخت‌تر شدن مواضع ایران می‌شود بررسی احتمال خروج ایران از برجام توسط «الجزیره» سرمقاله اشپیگل: وقت مقاومت اروپا در برابر آمریکا است/ خروج از برجام، ایران را متحد می‌کند

یک مصدومیت نادر و کمیاب گریبان‌گیر مدافع استقلال شد!

معاون پزشکی باشگاه استقلال درباره وضعیت ۳ مصدوم این تیم توضیحاتی را بیان کرد.

بازخبر / امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال درباره مصدومیت وریا غفوری در بازی با الهلال عربستان اظهار کرد: وریا غفوری خوشبختانه مشکلی ندارد و در بازی‌های آینده می‌تواند استقلال را همراهی کند.

او در مورد وضعیت فرشید باقری بیان کرد:باقری در روز های گذشته با تیم چنان تمرین کرد که مربیان را مجاب کرد که بازی کند. او در بازی با الهلال از ناحیه پشت ران احساس گرفتگی کرد و کادر پزشکی داخل زمین تیم تصمیم گرفت که این بازیکن را بیرون بیاورد. در روزهای آینده در مورد این بازیکن نظر نهایی داده می‌شود.

معاون پزشکی باشگاه استقلال درباره مصدومیت مجید حسینی گفت: یکی از نادرترین و کمیاب‌ترین مصدومیت را در مورد او  دیدم. او دچار پارگی عضله و نیام کف پا شده بود. کسانی که قوس پایشان بزرگ یا کوچک باشد، دچار این مشکل می‌شوند. از حسینی MRI  جدیدگرفته‌ایم و پارگی نیام کف پایی وی کاملا برطرف شده، اما باز هم باید تمرینات بدنی و قدرتی انجام دهد تا  دوباره دچار مصدومیت نشود.

باشگاه

پسندیدم(2)نپسندیدم(1)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.