هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
آمریکا حق ندارد برای سیاست‌های ایران در منطقه تعیین تکلیف کند/حق اقدامات قانونی را برای خود محفوظ می داریم مسکو: تشدید فشارهای آمریکا باعث سرسخت‌تر شدن مواضع ایران می‌شود بررسی احتمال خروج ایران از برجام توسط «الجزیره» سرمقاله اشپیگل: وقت مقاومت اروپا در برابر آمریکا است/ خروج از برجام، ایران را متحد می‌کند
با تصمیم هیات مدیره؛

یک برزیلی به کادرفنی استقلال اضافه می‌شود؟!

با تصمیم کادرفنی احتمالا یک برزیلی به کادرفنی اسن تیم اضافه می‌شود.

بازخبر / لئوناردو پادووانی مدافع برزیلی استقلال در جریان بازی  برابر فولاد خوزستان از ناحیه سر و گردن آسیب دیده و بعد از انتقال به بیمارستان مشخص شد که در قسمت مهرههای گردن دچار شکستگی شده است.

با پیگیری مسئول کانون هواداران استقلال اهواز مقدمات انجام عمل جراحی این بازیکن برزیلی در بیمارستان آپادانا انجام شد. پس از امضای رضایت نامه توسط نصرالله عبداللهی، سرپرست تیم استقلال تهران، پاددوانی از بخش اورژانس به اتاق عمل بیمارستان مذکور انتقال یافت. با بهبود شرایط این بازیکن راهی تهران شد و تحت مراقبت‌های ویژه قرار گرفت.

خبرهایی به گوش رسید که مسئولان باشگاه استقلال تصمیم دارند که وی بعد از بهبود شرایطش به عنوان دستیار بر روی نیمکت آبی‌ها بنشیند. به نوشته برنا، ظاهرا هیات مدیره استقلال منتظر گزارش تیم پزشکی هستند تا در اینباره تصمیمات لازم خود را بگیرند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.