هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
روش شرکت امنیتی صهیونیستی برای تضعیف برجام شما عموسامی یا عموتام!؟ توصیف تحلیلگران از مطالبات «پامپئو»: متوهمانه، نامعقول و دور از واقعیت آمریکا حق ندارد برای سیاست‌های ایران در منطقه تعیین تکلیف کند/حق اقدامات قانونی را برای خود محفوظ می داریم

روزنامه اسرائیلی: مقامات امنیتی ما از ایران می ترسند

روزنامه اسرائیلی تایمز اسرائیل اعتراف می کند که مقامات امنیتی رژیم صهیونیستی بشدت می ترسند ترامپ کار خود را در سوریه تمام شده ببیند و آنها را با ایران تنها بگذارد.

بازخبر / روزنامه تایمز اسرائیل در مطلبی بیان کرده که مقامات اسرائیل بشدت از تنهایی رژیم اشغالگر قدس در مقابل ایران وحشت دارند.

تایمز اسرائیل در ادامه نوشته است: «اسرائیل می‌ترسد آمریکا کار خود را درسوریه تمام شده دیده و اسرائیل را با ایران تنها بگذارد. بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر اسرائیل از حملات هوایی آمریکا به سوریه حمایت کرده است، حتی مقامات امنیتی اسرائیل تصریح کرده اند که می‌ترسند اگر دولت ترامپ کار خود را در سوریه تمام شده ببیند نیروهای خود را از سوریه خارج کند و اسرائیل را با گسترش نفوذ نظامی ایران در سوریه تنها بگذارد».

این روزنامه به صراحت بیان می کند:« مقامات ارتش رژیم صهیونیستی نگران هستند که شاید روسیه سیستم‌های پیشرفته پدافند موشکی را در اختیار سوریه قرار دهد. این موضوع می‌تواند برتری هوایی اسرائیل در آسمان سوریه و لبنان را بر هم بزند».

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.