هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
فرصت‎طلبی برخی افراد پس از انتشار فیلم درگیری مامور زن ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ نامزد نمی‌شود بولتون به اروپایی‌ها درباره برجام چه گفت؟ اجرای نمایش تئاتر خواجه عطا در بندرعباس

بدترین «تعریف از خود» سال!

«فدراسیون پنج ستاره» عنوانی بود که تاج و دوستان به بهانه صعود پنج تیم ملی ایران در رده‌های سنی مختلف به جام‌های جهانی انتخاب کردند.

 بازخبر / «فدراسیون پنج ستاره» عنوانی بود که تاج و دوستان به بهانه صعود پنج تیم ملی ایران در رده‌های سنی مختلف به جام‌های جهانی انتخاب کردند.

مدیران گرامی قصد داشتند با جا انداختن این صفت، نوعی تبلیغ برای خودشان راه بیندازند، اما آنچه در عمل اتفاق افتاده، کاملا عکس است و این عنوان تبدیل به یک ضدتبلیغ برای آقایان شده. الان وضع طوری است که هر جا هر اتفاق بدی در هر ابعادی رخ می‌دهد منتقدان این عبارت را مثل چماق توی سر فدراسیون می‌کوبند.

حالا داستان مسایل کلان مثل تامین منابع مالی و حق پخش و برگزاری مسابقات تدارکاتی به کنار؛ این روزها فقط کافی است بند کفش یک کمک‌داور موقع قضاوت در لیگ دسته دوم باز باشد تا رسانه‌ها داد بزنند کجایی فدراسیون پنج ستاره! خب این چه بساطی بود که الکی برای خودتان درست کردید؟

بانک ورزش

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.