هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
فرصت‎طلبی برخی افراد پس از انتشار فیلم درگیری مامور زن ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ نامزد نمی‌شود بولتون به اروپایی‌ها درباره برجام چه گفت؟ اجرای نمایش تئاتر خواجه عطا در بندرعباس

فکر نمی‌کنم استعفای نجفی به خاطر بیماری باشد/ وضعیت شهری تهران اکنون در حالت بحران به سر می‌برد

عضو سابق شورای شهر تهران با بیان اینکه مدیریت شهری تعاریف خاص خود را دارد، گفت: مدیریت شهری مانند تهران بسیار مستمر، متنوع و متکثر است که کار راحتی نیست و وضعیت شهری تهران اکنون در حالت بحران به سر می‌برد.

بازخبر /  محمدحقانی عضو سابق شورای شهر تهران در گفت و گو با افکارنیوز درخصوص مسئله بیماری شهردار تهران که به عنوان علت استعفا اعلام شده است گفت: نجفی از ابتدایی که بر سرکار آمد، اعلام کرد که بیمار نیست بنابراین نمی‌توان از شورای شهر انتظار داشت که هر کدام از انان پزشک باشد و بتوانند تشخیص دهند که نجفی بیمار است اما مساله اینجاست که من فکر نمی‌کنم رفتن آقای نجفی از شهرداری به دلیل بیماری باشد، چراکه پیش از این مورد اطلاع داشتند و سرحال و خوب بودند.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری تعاریف خاص خود را دارد، خاطرنشان کرد: مدیریت شهری مانند تهران بسیار مستمر، متنوع و متکثر است که کار راحتی نیست و وضعیت شهری تهران اکنون در حالت بحران به سر می‌برد چراکه تهران با مشکلات بسیاری روبروست، بسیاری از پروژه‌های نیمه تمام بر زمین مانده است و فکری برای درآمدهای شهرداری انجام نشده است.

حقانی با بیان اینکه نجفی رفتن را به ماندن در شهرداری ترجیح داد، خاطرنشان کرد: شاید نجفی در این شرایط به این نتیجه رسیده است که رفتن او از شهرداری بهتر است.

عضو سابق شورای شهر تهران با انتقاد عدم استفاده نجفی از جوانان در شهرداری اظهارداشت: یک مدیر باید توانایی این را داشته باشد که بتواند تشخیص دهد افراد جوان را درچه سمت‌هایی و افراد پیر را درچه سمت‌هایی قرار دهد، در تصمیم سازی و تصمیم گیری افراد باتجربه باید حضور داشته باشند و مدیریت اجرایی و عرصه کار باید از افراد جوان و پرانرژی استفاده شود که باید به این توجه بیشتری شود.

حقانی با اشاره به ضعف نجفی در مدیریت اظهارداشت: نجفی سالها در عرصه مدیریت کلان فعالیت کرده بود اما حاشیه‌ها اجازه نداد تا نجفی به مدیریت خود ادامه دهد، از طرفی مدیریت شهری بسیار متفاوت از مدیریت کلان و سایر مدیریت‌هاست و مدیریت درآمد و هزینه است چرا که درسایر مدیریت‌ها نیازی نیست فرد خود به کسب درآمد فکر کند و غالبا یک بودجه به ارگان و سازمانی اختصاص می‌یابد اما در شهرداری اینگونه نبود و این امر باعث شد که نجفی نتواند اوضاع را مدیریت کند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.