هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
استقبال بندرعباس از بهار ۹۷ / دایره تی وی از تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی توسط مأموران ناجا تا احضار شاهدان صحنه جنایت عادت وحشتناک استقلال شفر/ این نقطه ضعف نیست؟ تروئیکای اروپایی برای حفظ برجام تحریم‌های جدید علیه ایران پیشنهاد کردند+ جزئیات
استاندار هرمزگان در ستاد تنظیم بازار:

کالاهای اساسی برای تعطیلات نوروز به میزان کافی در هرمزگان ذخیره‌سازی شده است

استاندار هرمزگان گفت: کالاهای اساسی برای تعطیلات نوروز به میزان کافی در هرمزگان ذخیره‌سازی شده است و از ۲۶ اسفند تا ۱۵ فروردین به طور مداوم گوشت مرغ، گوشت قرمز، تخم مرغ و میوه برای تعطیلات نوروز توزیع خواهد شد.

بازخبر /  از بندرعباس، به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، فریدون همتی در نشست ستاد تنظیم بازار استان هرمزگان با بیان اینکه اقدامات خوبی برای تنظیم بازار ایام عید نوروز در هرمزگان صورت گرفته است، عنوان کرد: سیستم نظارت و کنترل بر بازار با جدیت تمام باید در این ایام کار خود را انجام دهد و با گرانفروشان برخورد شود.

وی ادامه داد: کالاهای اساسی برای تعطیلات نوروز به میزان کافی در هرمزگان ذخیره‌سازی شده است و از ۲۶ اسفند تا ۱۵ فروردین به طور مداوم گوشت مرغ، گوشت قرمز، تخم مرغ و میوه برای تعطیلات نوروزی توزیع خواهد شد.

استاندار هرمزگان افزود: بخش خصوص مسؤولیت توزیع اقلام و کالاها را برعهده گرفته است و با هماهنگی و از طریق اصناف این کالاها توزیع و عرضه خواهد شد.

همتی بیان داشت: به مردم و گردشگران اطمینان می‌دهیم که سیستم بازار در هرمزگان به خوبی مدیریت و تنظیم خواهد شد و اعضای این ستاد هم در تعطیلات آمادگی کامل را خواهند داشت تا روزهای خوبی را برای مردم رقم بزنیم.

وی گفت: به شکلی برنامه‌ریزی شده است که همواره در بازار و محل‌های عرضه کالا موجود باشد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.