هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
استقبال بندرعباس از بهار ۹۷ / دایره تی وی از تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی توسط مأموران ناجا تا احضار شاهدان صحنه جنایت عادت وحشتناک استقلال شفر/ این نقطه ضعف نیست؟ تروئیکای اروپایی برای حفظ برجام تحریم‌های جدید علیه ایران پیشنهاد کردند+ جزئیات

ذوب‌آهن، پیش به سوی قطعی کردن صعود

بازیکنان تیم ذوب آهن امشب پس از ورود به ابوظبی با تاخیر چند دقیقه ای وارد زمین تمرینی شدند که دور از فرودگاه قرار داشت، یک جلسه تمرینی را در زمین تمرینی ورزشگاه الوحده برگزار کرد.

بازخبر /  بازیکنان تیم ذوب آهن امشب پس از ورود به ابوظبی با تاخیر چند دقیقه ای وارد زمین تمرینی شدند که دور از فرودگاه قرار داشت، یک جلسه تمرینی را در زمین تمرینی ورزشگاه الوحده برگزار کرد.

این تمرین که امشب از حوالی ۱۹:۳۰ به وقت محلی آغاز شد با حضور تمامی بازیکنان و کادرفنی به انجام رسید و امیر قلعه نوئی پیش از شروع تمرین دقایقی با بازیکنان درمورد اهمیت بازی دوشنبه مقابل الوحده صحبت کرد.

از بین بازیکنان تیم ذوب آهن که امشب سرخپوش بودند، تنها سوارز گلزن برزیلی این تیم با پیراهن متفاوت و دور از جمع تمرین می کرد.او مصدوم است و تلاش می کند خود را به بازی الوحده برساند.

ذوب آهنی ها پس از این تمرین با بدن های خسته به هتل مجلل روتانا تا با استراحت کافی خود را آماده تمرین سبک فردا و بازی سرنوشت ساز روز دوشنبه کنند.

ورزش سه

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.