هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
استقبال بندرعباس از بهار ۹۷ / دایره تی وی از تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی توسط مأموران ناجا تا احضار شاهدان صحنه جنایت عادت وحشتناک استقلال شفر/ این نقطه ضعف نیست؟ تروئیکای اروپایی برای حفظ برجام تحریم‌های جدید علیه ایران پیشنهاد کردند+ جزئیات

ستاره استقلال در یک‌قدمی روسیه ۲۰۱۸

ستاره جوان آبی پوشان با درخشش خیره کننده اش در یک قدمی حضور در بین نفرات حاضر در جام جهانی روسیه می باشد.

بازخبر / ستاره جوان آبی پوشان با درخشش خیره کننده اش در یک قدمی حضور در بین نفرات حاضر در جام جهانی روسیه می باشد.

 سیدحسین حسینی دروازه بان جوان استقلال که با درخشش خود توانست در اکثر بازی های این فصل، رحمتی با تجربه را روی نیمکت بنشاند، در یک قدمی حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می باشد و این امر به دور از دسترس برای او نخواهد بود.

حسینی که از انعطاف بدنی فوق العاده ای برخوردار و جسارت لازم هم برای حضور در بازی های بزرگ دارد، مسیر ترقی را در بهترین زمان ممکن پیموده است.

بدون شک تمامی ستاره های فوتبال دنیا دوست دارند در جام جهانی که ویترین بهترین های دنیا می باشد، حضور داشته باشند و بر همین اساس در سال منتهی به جام جهانی به دنبال درخشش بوده تا بتوانند مورد توجه رسانه ها و هم چنین کادر فنی تیم ملی مورد نظر خود باشند و این امر برای ستاره های ایرانی هم حاکم است.

بدون شک درخشش های سیدحسین حسینی در درون دروازه استقلال در طی چند ماه گدشته، نشان داده است که او فعل خواستن را برای حضور در جام جهانی صرف نموده و منتظر چراغ سبز نهایی کی روش می باشد تا در لیست نهایی برای حضور در روسیه ۲۰۱۸ باشد.

فرتاک

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.