هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
استقبال بندرعباس از بهار ۹۷ / دایره تی وی از تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی توسط مأموران ناجا تا احضار شاهدان صحنه جنایت عادت وحشتناک استقلال شفر/ این نقطه ضعف نیست؟ تروئیکای اروپایی برای حفظ برجام تحریم‌های جدید علیه ایران پیشنهاد کردند+ جزئیات

اقدام غیراخلاقی رسانه های ضدانقلابی برای حمایت از دراویش داعشی +عکس

در حالی که دراویش داعشی با ایجاد اغتشاش و ناآرامی، چند تن از حافظان امنیت جامعه را به شهادت رسانده اند، رسانه های ضدانقلاب سعی کردند با تقلید از الگوی ندا آقا سلطان در فتنه ۸۸، با کشته سازی، دراویش را تبرئه کرده و مظلوم نمایی کنند.

 بازخبر / در پی جنایات دراویش در خیابان پاسداران تهران، رسانه های فارسی زبان وابسته به غرب به جای محکوم کردن اقدامات وحشیانه این گروه در به شهادت رساندن حافظان امنیت جامعه، به حمایت از اقدامات غیرقانونی این اغتشاشاگران پرداختند.

اما از آنجا که جنایت دراویش داعشی خیلی فجیع تر از آن بود که صرفا با مظلوم نمایی بتوان جای ظالم و مظلوم را عوض کرد، این رسانه ها همچون گذشته اقدام به جعل و انتشار تصاویر غیرواقعی کردند.

صفحات مجازی وابسته به این جریان در تلگرام، توییتر، اینستاگرام و فیس بوک در اقدامی هماهنگ، تصویری از یک زن ترکیه ای که در اعتراضات چند سال پیش این کشور مورد ضرب و شتم پلیس قرار گرفته بود را به عنوان یکی از بانوان تهرانی آسیب دیده در اغتشاشات دراویش منتشر کردند!

این صفحات این زن ترکیه ای را فهیمه مرادی معرفی کرده و مدعی شدند او زیر شکنجه نیروهای امنیتی درگذشته است!

این در حالی است که با یک جستجوی ساده متوجه می شوید این تصویر متعلق به درگیری فعالان محیط زیست ترکیه با پلیس این کشور در اسفند ۹۳ است؛

ظاهرا کانال های ضدانقلاب که بارها نشان داده اند علاقه زیادی به جعل و فتوشاپ دارند، این مرتبه نیز با همین ترفند، نیت کثیف خود در قبال نظام جمهوری اسلامی را ثابت کردند.

این رسانه ها حتی پا را فراتر گذاشته و از تصویر همسر بنیامین بهادری، که چند سال پیش در تصادف رانندگی، فوت کرده است، برای ساخت اعلامیه ترحیم فهیمه مرادی استفاده کردند!!

در زیر تصویر برخی از این کانال ها و صفحات در فضای مجازی را می بینید:

 

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.