هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
استقبال بندرعباس از بهار ۹۷ / دایره تی وی از تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی توسط مأموران ناجا تا احضار شاهدان صحنه جنایت عادت وحشتناک استقلال شفر/ این نقطه ضعف نیست؟ تروئیکای اروپایی برای حفظ برجام تحریم‌های جدید علیه ایران پیشنهاد کردند+ جزئیات

تهدید یک بازیکن دیگر به شکایت از استقلال

بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان اعتقاد دارد تیمش می‌توانست مقابل پرسپولیس به یک امتیاز برسد.

بازخبر / یعقوب کریمی پس از شکست یک بر صفر استقلال خوزستان مقابل پرسپولیس درباره اینکه آیا این تیم در لیگ برتر باقی خواهد ماند یا خیر، گفت: به روزهای آینده امیدواریم تا تیم ما نتیجه بگیرد و در لیگ برتر باقی بماند. ما تیم خیلی خوبی داریم، امروز نظرم بدشانس بودیم که نتوانستیم امتیاز بگیریم. در نیمه دوم می‌توانستیم گل تساوی را بزنیم اما بدشانسی آوردیم.

وی درباره مشکلاتی که باشگاه استقلال خوزستان دارد، گفت: همه چیز مشخص است و نیاز به گفتن ندارد، اگر تیم حمایت شود می‌تواند در لیگ برتر بماند. در این برهه این تیم نیاز به حمایت دارد.

بازیکن تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره اینکه آیا مطالبات فصول گذشته خود را از استقلال تهران دریافت کرده است یا خیر، عنوان کرد: هنوز مطالبات ما را نداده‌اند. فکر می‌کنم باشگاه دوست دارد من هم شکایت کنم، این برای باشگاه استقلال خیلی زشت است. نصف طلبم را به این باشگاه بخشیده‌ام و مابقی را هم از تاریخی که اعلام کرده‌اند ۲ ماه گذشته و هنوز پرداخت نشده است. این برای شخصیت باشگاه استقلال زشت است.

تسنیم

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.