هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
استقبال بندرعباس از بهار ۹۷ / دایره تی وی از تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی توسط مأموران ناجا تا احضار شاهدان صحنه جنایت عادت وحشتناک استقلال شفر/ این نقطه ضعف نیست؟ تروئیکای اروپایی برای حفظ برجام تحریم‌های جدید علیه ایران پیشنهاد کردند+ جزئیات

اوج تحرک داداش برانکو!

زلاتکو ایوانکوویچ با ۱۰ سال پیش هیچ فرقی نکرده. برادر برانکو زمانی که سرمربی برق شیراز هم بود، به زور چهارتا کلمه حرف می‌زد و محال بود شکل صورتش در شرایط مختلف مثل گل زدن یا گل خوردن تغییر کند.

بازخبر / زلاتکو ایوانکوویچ با ۱۰ سال پیش هیچ فرقی نکرده. برادر برانکو زمانی که سرمربی برق شیراز هم بود، به زور چهارتا کلمه حرف می‌زد و محال بود شکل صورتش در شرایط مختلف مثل گل زدن یا گل خوردن تغییر کند.

حالا که او به ایران برگشته و کنار دست برادرش روی نیمکت پرسپولیس نشسته، بار دیگر نشان می‌دهد چه آرامشی دارد. شکل حضور او روی نیمکت طوری است که آدم فکر می‌کند لب دریا نشسته و به صدای امواج گوش می‌دهد.

با همه این تفاسیر اما بالاخره انتقادها از «انتصاب فامیلی» او در پرسپولیس کار خودش را کرد و باعث شد این مربی تصویر پرولایسنس یوفایش را منتشر کند.

گفته می‌شود این بیشترین تحرک داداش برانکو در طول نیم‌قرن اخیر بوده و او احتمالا بعد از این تخلیه انرژی، نیم‌قرن دیگر سکوت خواهد کرد.

بانک ورزش

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.