هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
استقبال بندرعباس از بهار ۹۷ / دایره تی وی از تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی توسط مأموران ناجا تا احضار شاهدان صحنه جنایت عادت وحشتناک استقلال شفر/ این نقطه ضعف نیست؟ تروئیکای اروپایی برای حفظ برجام تحریم‌های جدید علیه ایران پیشنهاد کردند+ جزئیات

هرمزگان هفته آینده میزبان رئیس جمهور و هیئت وزیران

رئیس جمهور و هیئت وزیران اواخر هفته آینده به استان هرمزگان و شهرستان بندرلنگه سفر خواهند کرد.

بازخبر /رئیس جمهور و هیئت وزیران اواخر هفته آینده به استان هرمزگان و شهرستان بندرلنگه سفر خواهند کرد. 

نماینده غرب استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه سفرهای استانی رئیس جمهور گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده رئیس جمهور و جمعی از وزرای هیئت دولت اواخر هفته آینده به شهرستان بندرلنگه سفر خواهند کرد. 
وی اضافه کرد: در این سفر رئیس جمهور مستقیما به بندرلنگه آمده و اولین برنامه هم دیدار مردمی با مردم غرب هرمزگان است، وزرا هم به نیابت از دولت به شهرستان‌های سراسر استان سفر کرده تا در دیدارهای مردمی و شورای اداری هرشهرستان مشکلات را دسته‌بندی کرده و در جلسه هیات دولت که پنج‌شنبه شب در مرکز استان برگزار خواهد شد به بحث و بررسی گذاشته شده و تصمیم‌گیری‌های لازم صورت گیرد. 
شریفی ایجاد مرکز درمانی تخصصی تامین اجتماعی در جزیره کیش را حق طبیعی مردم خواند و اظهار کرد: با توجه به پیگیری و رایزنی های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این موضوع و هم چنین پیگیری های انجام شده در مجلس شورای اسلامی و باتوجه به تعداد بسیار زیاد بیمه شدگان تامین اجتماعی در جزیره کیش این موضوع تا به نتیجه رسیدن پیگیری خواهد شد. 
نماینده مردم غرب استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: درحال حاضر مجمع نمایندگان هرمزگان و استاندار بشدت در حال بررسی وشناسایی مشکلات کلان و اولویت‌های مهم استان می‌باشند تا در جلسه هیات دولت بتوانیم تمامی مسایل را مطرح کرده و از این فرصت مغتنم حداکثر بهره را ببریم.

 

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.