هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
استقبال بندرعباس از بهار ۹۷ / دایره تی وی از تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی توسط مأموران ناجا تا احضار شاهدان صحنه جنایت عادت وحشتناک استقلال شفر/ این نقطه ضعف نیست؟ تروئیکای اروپایی برای حفظ برجام تحریم‌های جدید علیه ایران پیشنهاد کردند+ جزئیات
افول عجیب پرسپولیس و چرخ‌های پنچر تراکتور؛

تحلیل روز/ بررسی عملکرد ۴ نماینده ایران در آسیا

استقلال و ذوب‌آهن تیم‌های پیروز ایرانی در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا بودند و پرسپولیس و تراکتورسازی هم ۲ تیمی بودند که در این هفته طعم شکست را چشیدند.

بازخبر /  استقلال و ذوب‌آهن تیم‌های پیروز ایرانی در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا بودند و پرسپولیس و تراکتورسازی هم ۲ تیمی بودند که در این هفته طعم شکست را چشیدند؛ آن هم شکست‌های سنگین ۳ – صفر و ۳ – یک مقابل ۲ تیم قطری الغرافه و السد.

ذوب‌آهن بهترین تیم هفته دوم
شاگردان امیر قلعه‌نویی با پیروزی ۲ – صفر مقابل لوکوموتیو تاشکند بهترین نتیجه هفته دوم را بین تیم‌های ایرانی به دست آوردند و تراکتورسازی تبریز هم با شکست ۳ – صفر مقابل الغرافه ضعیف‌ترین نتیجه را کسب کرد. استقلال با نتیجه یک – صفر حریف خود را شکست داد و دومین تیم برتر این هفته بود و پرسپولیس با شکست ۳ – یک مقابل السد دومین تیم ضعیف هفته لقب گرفت.

استقلال تنها تیم بدون شکست
در پایان هفته دوم این مسابقات تعداد بازی تیم‌های ایرانی در آسیا به عدد ۸ رسید. استقلال تنها تیم ایرانی است که هنوز در آسیا طعم شکست را نچشیده است. از آن سو تراکتورسازی هم تنها تیم ایرانی است که رنگ پیروزی و حتی تساوی را هم ندیده و در هر ۲ بازی شکست خورده است. ذوب‌آهن و پرسپولیس هر یک با یک پیروزی و یک شکست کارشان را در این مسابقات ادامه می‌دهند.

تنها مساوی برای استقلال
در بین ۴ تیم ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا، استقلال تنها تیمی است که یک بار مقابل حریفانش مساوی کرده است. ۳ تیم پرسپولیس، ذوب‌آهن و تراکتورسازی دیدارهای‌شان را یا با پیروزی تمام کرده‌اند و یا با شکست و در دیداری مساوی نشده‌اند.

تراکتور تنها تیم بدون گل زده
۳ تیم از ۴ تیم ایرانی حاضر در مسابقات لیگ قهرمانان موفق به گلزنی شده‌اند و تراکتورسای تنها تیم ایرانی است که در گلزنی ناکام مانده است. پرسپولیس با ۴ گل زده بهترین خط حمله ایرانی در آسیا را دارد، ذوب‌آهن و استقلال هر کدام با ۳ گل در رده بعدی هستند و تراکتورسازی هم بدون گل زده ضعیف‌ترین خط حمله ایرانی در آسیا را دارد. همین تیم با ۴ گل خورده ضعیف‌ترین خط دفاعی ایرانی در آسیا را هم به خود اختصاص داده است.

خراسان

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.