هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
استقبال بندرعباس از بهار ۹۷ / دایره تی وی از تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی توسط مأموران ناجا تا احضار شاهدان صحنه جنایت عادت وحشتناک استقلال شفر/ این نقطه ضعف نیست؟ تروئیکای اروپایی برای حفظ برجام تحریم‌های جدید علیه ایران پیشنهاد کردند+ جزئیات

کرک و پر قاتل پرسپولیس ریخته/ خوش‌شانسی عجیب استقلال

 الهلال فصل گذشته تبدیل به کابوس پرسپولیس شد. قدرت فوق‌العاده تیم عربستانی همزمان با مشکلاتی که به خاطر طارمی برای پرسپولیس پیش آمد، باعث شد آن نتیجه عجیب در بازی نیمه‌نهایی به ثبت برسد.

بازخبر / امسال هم که الهلال با استقلال هم‌گروه شد، خیلی‌ها نگران تکرار آن اتفاق شدند، اما فعلا وضعیت الهلال طوری است که شاید یکم اسفند مقابل استقلال برای جور کردن یازده بازیکن اصلی‌اش هم مشکل داشته باشد!

این تیم چند هفته پیش سالم الدوساری را در طرح لژیونرسازی عربستانی‌ها تقدیم لالیگای اسپانیا کرد، عمر خربین، کارلوس ادواردو و نواف العابد مصدوم هستند و البته سلمان فرج هم روز گذشته آسیب دید. به نظر می‌رسد این بهترین موقعیت برای استقلال است که با کسب یک نتیجه مناسب، از فوتبال ایران اعاده حیثیت کند. پرسپولیس پارسال در جریان شکست برابر الهلال، طارمی و جلال حسینی را در اختیار نداشت.

بانک ورزش

پسندیدم(1)نپسندیدم(3)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.