هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
دستور پخت کیک کاکائویی آمار مرکز اورژانس از پیکرهای کشف شده قهرمانی در آسیا همیشه شیرین است/ آقای گلی جهان را می‌خواهم/ از فوتسال متنفر بودم! ایران، روسیه و چین چالش‌های جدید غرب هستند/ غرب انحصار نظامی خود را از دست داده

سردارآزمون از وضعیت روبین کازان گفت

به نظر من باید همین روال را ادامه دهیم تا بتوانیم نتایج خوبی در نیم‌فصل دوم لیگ برتر روسیه کسب کنیم.

بازخبر /  سردار آزمون درباره شرایط تیم روبین‌کازان با توجه به در پیش‌بودن نیم‌فصل دوم لیگ برتر فوتبال روسیه به دوربین خبری این باشگاه گفت: آماده‌سازی تیم به خوبی انجام می‌شود و فرامین تاکتیکی مورد نظر سرمربی را اجرایی می‌کنیم. به نظر من باید همین روال را ادامه دهیم تا بتوانیم نتایج خوبی در نیم‌فصل دوم لیگ برتر روسیه کسب کنیم.

مهاجم ایرانی تیم روبین‌کازان ادامه داد: از نحوه تمرینات و اردوهایی را که سپری می‌کنیم، خوشحال هستیم و از همان آغاز تمام برنامه‌ها توسط کادر پزشکی و فنی کنترل شدند. تمامی نکات مربوط به تغذیه و بهبود کارکرد فنی تیم روبین‌کازان زیر نظر کادر پزشکی و مربیان قرار دارد. می‌توانم بگویم که همه چیز در بالاترین سطح کیفی قرار گرفته است. ما در اردوی سوم آماده‌سازی بازی‌های بیشتری را انجام می‌دهیم که تلاش می‌کنیم به هماهنگی‌ بیشتر تیمی برسیم.

تیم روبین‌کازان که با ۲۳ امتیاز رتبه یازدهم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر روسیه را در اختیار دارد یازدهم اسفند در اولین بازی نیم‌فصل دوم میهمان آنژی خواهد بود.

تسنیم

پسندیدم(0)نپسندیدم(1)
کلمات کلیدی: ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.