هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
توصیف تحلیلگران از مطالبات «پامپئو»: متوهمانه، نامعقول و دور از واقعیت آمریکا حق ندارد برای سیاست‌های ایران در منطقه تعیین تکلیف کند/حق اقدامات قانونی را برای خود محفوظ می داریم مسکو: تشدید فشارهای آمریکا باعث سرسخت‌تر شدن مواضع ایران می‌شود بررسی احتمال خروج ایران از برجام توسط «الجزیره»

سردارآزمون از وضعیت روبین کازان گفت

به نظر من باید همین روال را ادامه دهیم تا بتوانیم نتایج خوبی در نیم‌فصل دوم لیگ برتر روسیه کسب کنیم.

بازخبر /  سردار آزمون درباره شرایط تیم روبین‌کازان با توجه به در پیش‌بودن نیم‌فصل دوم لیگ برتر فوتبال روسیه به دوربین خبری این باشگاه گفت: آماده‌سازی تیم به خوبی انجام می‌شود و فرامین تاکتیکی مورد نظر سرمربی را اجرایی می‌کنیم. به نظر من باید همین روال را ادامه دهیم تا بتوانیم نتایج خوبی در نیم‌فصل دوم لیگ برتر روسیه کسب کنیم.

مهاجم ایرانی تیم روبین‌کازان ادامه داد: از نحوه تمرینات و اردوهایی را که سپری می‌کنیم، خوشحال هستیم و از همان آغاز تمام برنامه‌ها توسط کادر پزشکی و فنی کنترل شدند. تمامی نکات مربوط به تغذیه و بهبود کارکرد فنی تیم روبین‌کازان زیر نظر کادر پزشکی و مربیان قرار دارد. می‌توانم بگویم که همه چیز در بالاترین سطح کیفی قرار گرفته است. ما در اردوی سوم آماده‌سازی بازی‌های بیشتری را انجام می‌دهیم که تلاش می‌کنیم به هماهنگی‌ بیشتر تیمی برسیم.

تیم روبین‌کازان که با ۲۳ امتیاز رتبه یازدهم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر روسیه را در اختیار دارد یازدهم اسفند در اولین بازی نیم‌فصل دوم میهمان آنژی خواهد بود.

تسنیم

پسندیدم(0)نپسندیدم(1)
کلمات کلیدی: ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.