هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
دستور پخت کیک کاکائویی آمار مرکز اورژانس از پیکرهای کشف شده قهرمانی در آسیا همیشه شیرین است/ آقای گلی جهان را می‌خواهم/ از فوتسال متنفر بودم! ایران، روسیه و چین چالش‌های جدید غرب هستند/ غرب انحصار نظامی خود را از دست داده

چرا کاپیتان پرسپولیس سه اخطاره شد؟

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما راه زیادی تا قهرمانی داریم و اصلاً فکر نمی‌کنیم که قهرمان شده‌ایم.

بازخبر / سیدجلال حسینی پس از پیروزی ۳ بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: صنعت نفت تیم بسیار خوبی است و طرفداران خوبی دارد و فوق‌العاده است. بازی کردن در این جو بسیار سخت است و خدا را شکر با آمادگی کامل آمدیم و توانستیم با یک بازی خیلی خوب به برد خوبی هم برسیم.

وی در واکنش به این مسئله که صنعت نفتی‌ها معتقد بودند اگر خسته نبودند می‌توانستند به پیروزی برسند، اظهار داشت: ما اصلاً توجهی به این مسائل نداریم و در هر بازی برای برد بازی می‌کنیم و کاری هم به عملکرد حریف نداریم. خدا را شکر این بازی را هم بردیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا این تیم را باید قهرمان بدانیم یا نه، خاطرنشان کرد: نه هنوز زود است، ما راه زیادی تا قهرمانی داریم و اصلاً فکر نمی‌کنیم که قهرمان شده‌ایم. ما هفت بازی دیگر داریم و تازه بازی‌های فشرده ما از هفته آینده آغاز می‌شود که کارمان سخت‌تر خواهد شد.

حسینی در خصوص کارت زردی که گرفت و از بازی با استقلال خوزستان محروم شد تا برای دربی خیالش راحت باشد، اظهار داشت: من عصبانی شدم. بازیکنان ما بعد از اینکه سه گل زدیم شُل بازی می‌کردند و خونسرد بودند که من هم عصبانی شدم و آن کارت زرد را هم گرفتم. اصلاً دوست نداشتم از بازی بعدی محروم شوم.

تسنیم

پسندیدم(1)نپسندیدم(2)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.