هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
توصیف تحلیلگران از مطالبات «پامپئو»: متوهمانه، نامعقول و دور از واقعیت آمریکا حق ندارد برای سیاست‌های ایران در منطقه تعیین تکلیف کند/حق اقدامات قانونی را برای خود محفوظ می داریم مسکو: تشدید فشارهای آمریکا باعث سرسخت‌تر شدن مواضع ایران می‌شود بررسی احتمال خروج ایران از برجام توسط «الجزیره»

چرا کاپیتان پرسپولیس سه اخطاره شد؟

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما راه زیادی تا قهرمانی داریم و اصلاً فکر نمی‌کنیم که قهرمان شده‌ایم.

بازخبر / سیدجلال حسینی پس از پیروزی ۳ بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: صنعت نفت تیم بسیار خوبی است و طرفداران خوبی دارد و فوق‌العاده است. بازی کردن در این جو بسیار سخت است و خدا را شکر با آمادگی کامل آمدیم و توانستیم با یک بازی خیلی خوب به برد خوبی هم برسیم.

وی در واکنش به این مسئله که صنعت نفتی‌ها معتقد بودند اگر خسته نبودند می‌توانستند به پیروزی برسند، اظهار داشت: ما اصلاً توجهی به این مسائل نداریم و در هر بازی برای برد بازی می‌کنیم و کاری هم به عملکرد حریف نداریم. خدا را شکر این بازی را هم بردیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا این تیم را باید قهرمان بدانیم یا نه، خاطرنشان کرد: نه هنوز زود است، ما راه زیادی تا قهرمانی داریم و اصلاً فکر نمی‌کنیم که قهرمان شده‌ایم. ما هفت بازی دیگر داریم و تازه بازی‌های فشرده ما از هفته آینده آغاز می‌شود که کارمان سخت‌تر خواهد شد.

حسینی در خصوص کارت زردی که گرفت و از بازی با استقلال خوزستان محروم شد تا برای دربی خیالش راحت باشد، اظهار داشت: من عصبانی شدم. بازیکنان ما بعد از اینکه سه گل زدیم شُل بازی می‌کردند و خونسرد بودند که من هم عصبانی شدم و آن کارت زرد را هم گرفتم. اصلاً دوست نداشتم از بازی بعدی محروم شوم.

تسنیم

پسندیدم(1)نپسندیدم(2)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.