هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
دستور پخت کیک کاکائویی آمار مرکز اورژانس از پیکرهای کشف شده قهرمانی در آسیا همیشه شیرین است/ آقای گلی جهان را می‌خواهم/ از فوتسال متنفر بودم! ایران، روسیه و چین چالش‌های جدید غرب هستند/ غرب انحصار نظامی خود را از دست داده

پشت پرده آتش‌سوزی عمدی ۱۶ مغازه در شازند

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان شازند از دستگیری عامل حریق پاساژ قائم شهرستان شازند و انگیزه متهم خبر داد.

بازخبر /  سرهنگ علیرضا رفیعی گفت: در بامداد روز شانزدهم بهمن ماه با اعلام گزارشی از حریق پاساژ قائم در خیابان انقلاب شهرستان شازند بررسی موضوع برای شناسایی و دستگیری عاملان این حریق در دستور کار پلیس قرار گرفت و با اقدامات تخصصی مأموران انتظامی، عامل این حریق در مدت زمانی کوتاه شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضایی دستگیر شد.

وی افزود: در بازرسی از منزل این فرد کلیه ادوات و وسایلی که این فرد برای آتش سوزی مورد استفاده قرار داده بود کشف شد.

رفیعی گفت: متهم در اعترافات خود اذعان کرد که از مدت‌ها قبل با یکی از کسبه همجوار خود که هر دو فروشنده یک نوع کالا بودند، دچار اختلاف شده و چندین بار با یکدیگر مشاجره داشته‌اند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه از زمان خرید اجناس توسط مغازه دار رقیب خود مطلع بوده، در شب حادثه با برداشتن ریموت درب ورودی، وارد پاساژ شده و اقدام به آتش سوزی مغازه رقیبش می‌کند که کنترل آتش از دستش خارج شده و آتش به دیگر مغازه ها سرایت کرده و او نیز با توجه به گستردگی آتش از محل فرار می کند.

در این آتش سوزی ۱۶ مغازه در آتش سوخت.

ایسنا

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.