هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
توصیف تحلیلگران از مطالبات «پامپئو»: متوهمانه، نامعقول و دور از واقعیت آمریکا حق ندارد برای سیاست‌های ایران در منطقه تعیین تکلیف کند/حق اقدامات قانونی را برای خود محفوظ می داریم مسکو: تشدید فشارهای آمریکا باعث سرسخت‌تر شدن مواضع ایران می‌شود بررسی احتمال خروج ایران از برجام توسط «الجزیره»

رمز پیروزی صنعت نفت و پرسپولیس مشخص شد!

صنعت نفت آبادان_پرسپولیس روز ۱۸ بهمن و از ساعت ۱۷ به مصاف هم میروند که تقابلهای جذابی در این دیدار رخ خواهد داد.

بازخبر /  صنعت نفت آبادان_پرسپولیس روز ۱۸ بهمن و از ساعت ۱۷ به مصاف هم میروند که تقابلهای جذابی در این دیدار رخ خواهد داد.

صنعت نفت آبادان به دلیل تغییرات اساسی فراز کمالوند و جذب بازیکنان کلیدی باعث شده است تا این تیم در فصل اخیر در میانه بالای جدول قرار بگیرد.

رمز پیروزی صنعت نفت و پرسپولیس مشخص شد/کمربند خط میانی دو تیم بسته شد

پیروزی در میانه میدان یکی از فاکتورهای مهم دیدار پرسپولیس و صنعت نفت خواهد بود.یکی از نقاط قوت صنعت و پرسپولیس در لیگ هفدهم کمربند مستحکم و توانمند خط میانی دو تیم است که به نظر میرسد شاهد یک دیدار درگیرانه و در میانه میدان شاهد باشیم.

جاسم کرار ستاره عراقی که ۶ گل زده و در گلهای زیادی تاثیر گذار بوده است،سزار و مگنو باتیستا هم کمربند خط میانی صنعت نفت را میبندند.

در مقابل زوج حسین ماهینی و محسن ربیع خواه زوج خط میانی پرسپولیس خواهند بود، وحید امیری و فرشاد احمدزاده کمربند خط هافبک پرسپولیس را کامل میکنند.

باید دید قدرت کدام خط هافبک در تیم مقابل میچربد.

فرتاک

پسندیدم(0)نپسندیدم(1)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.