هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
توصیف تحلیلگران از مطالبات «پامپئو»: متوهمانه، نامعقول و دور از واقعیت آمریکا حق ندارد برای سیاست‌های ایران در منطقه تعیین تکلیف کند/حق اقدامات قانونی را برای خود محفوظ می داریم مسکو: تشدید فشارهای آمریکا باعث سرسخت‌تر شدن مواضع ایران می‌شود بررسی احتمال خروج ایران از برجام توسط «الجزیره»

استقبال از خرید ۳۰ میلیاردی الهلال+ عکس

بازیکنان تیم الهلال از خرید جدید تیمشان در تمرین امروز استقبال کردند.

بازخبر /  بازیکنان تیم الهلال از خرید جدید تیمشان در تمرین امروز استقبال کردند.

تیم فوتبال الهلال پس از اینکه با مصدومیت و از دست دادن برخی ستاره هایش مواجه شد، اقدام به خرید دو مهاجم کرد. ازکوئیل چروتی، مهاجم آرژانتینی سن لورنزو یکی از این خریدها بود که از بازی چند روز پیش مقابل الرائد کار خود را آغاز کرد و یک گل هم در نخستین حضورش به ثمر رساند.

دیگر خرید تیم الهلال در ژانویه ۲۰۱۸، اشرف بن شرقی مراکشی بود. این مهاجم که به دلیل حضور در جام ملتهای آفریقا نتوانسته بود به تیم باشگاهی جدیدش ملحق شود، پس از اینکه با مراکش عنوان قهرمانی این رقابت ها را به دست آورد، وارد ریاض شد و در تمرینات امروز الهلال شرکت کرد. بازیکنان الهلال هم از این خرید ۵ میلیون یورویی تیمشان به گرمی استقبال کردند.

این مهاجم ۲۳ ساله به همراه چروتی در رقابت های آسیایی هم برای الهلال به میدان می روند و باید منتظر رویارویی آنها با استقلال ایران باشیم.

ورزش سه

پسندیدم(1)نپسندیدم(1)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.