هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
روش شرکت امنیتی صهیونیستی برای تضعیف برجام شما عموسامی یا عموتام!؟ توصیف تحلیلگران از مطالبات «پامپئو»: متوهمانه، نامعقول و دور از واقعیت آمریکا حق ندارد برای سیاست‌های ایران در منطقه تعیین تکلیف کند/حق اقدامات قانونی را برای خود محفوظ می داریم

کورس چهار پاسور لیگ با مهندس پرسپولیس

هفته بیستم لیگ برتر در حالی آغاز می شود که رقابت بین گلسازهای لیگ با حساسیتی کمتر از گلزنان لیگ در جریان است. بدین ترتیب که چهار بازیکن حاضر در لیگ به دنبال هافبک بازیساز پرسپولیسی ها هستند تا بتوانند خود را به صدر جدول بهترین گلسازهای لیگ برسانند.

بازخبر / محسن مسلمان که فصل گذشته نیز یکی از بهترین پاسورهای لیگ محسوب می شد در لیگ هفدهم نیز برای تیمش درخشید و تاکنون توانسته است ۹ بار با پاس های خود زمینه ساز گلزنی در جمع پرسپولیسی ها شود.

وحید امیری، وینگر سرخ پوشان یکی از بازیکنانی است که در این رقابت حضور دارد. او یکی از گلسازهایی است که تاکنون ۴ پاس گل برای همبازیان خود مهیا کرده است. او در بازی پیش رو باید به همراه تیمش برابر گسترش فولاد تبریز قرار بگیرد.

مهدی ترابی از جمه نارنجی پوشان نیز یکی دیگر گلسازان برتر در لیگ است. او که در دیدار اخیر برابر استقلال پاس تنها گل سایپا را ارسال کرد نیز تاکنون ۴ بار برای تیمش گلسازی کرده است. او روز آینده باید به همراه تیمش برابر تراکتورسازان به میدان برود.

معین عباسیان سومین بازیکنی است که توانسته با ارسال ۴ پاس گل به عنوان یکی از گلسازهای برتر لیگ شناخته شود. او روز آینده باید به همراه پدیده‌ای‌ها برابر استقلالی ها قرار بگیرد، البته این هافبک از جمله بازیکنانی محسوب می شود که بازی های زیادی را به دلیل مصدومیت از دست داد.

عبدالله ناصری نیز آخرین بازیکنی است که در لیگ هفدهم موفق شده ۴ پاس گل را در کارنامه خود ثبت کند. او با این تعداد پاس به همراه دیگر بازیکنانی که از آنها نام برده شد در رده دوم بهترین گلسازهای لیگ هستند و امیدوار است در دیدار روز جمعه برابر پیکان بازهم بتواند برای فولادی ها پاس گل مهیا کند.

دانشجو

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.