هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
دستور پخت کیک کاکائویی آمار مرکز اورژانس از پیکرهای کشف شده قهرمانی در آسیا همیشه شیرین است/ آقای گلی جهان را می‌خواهم/ از فوتسال متنفر بودم! ایران، روسیه و چین چالش‌های جدید غرب هستند/ غرب انحصار نظامی خود را از دست داده

۵۰ درصد درآمدهای ملی هرمزگان باید به استان بازگردد

نماینده مردم بندرعباس در مجلس خواستار بازگشت ۵۰ درصد درآمدهای ملی هرمزگان که به خزانه واریز می شود، شد.

بازخبر / احـمد مــــرادی در نطق میان دستور مجلس شورای اسلامی
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد مرادی در نشست علنی روز یکشنبه، ۲۴ دی ماه،  مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی گفت: بند ۹ اصل ۳ قانون اساسی که بارها در مجلس مورد تائید قرار گرفته است درباره تبعیض هایی است که گاهی متاسفانه در سطح کشور وجود دارد تذکر می دهد همچین اصل ۴۸ قانون اساسی بر این موضوع تاکید می کند که تمام استان ها بتوانند از منابعی که برخوردار هستند استفاده کنند.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان هرمزگان در درآمدهایی که به خزانه روانه می کند سطح بالایی را نسبت به بسیاری از استان ها دارد، افزود: براساس برنامه پنجم و ششم توسعه ۵۰ درصد از درآمدهایی که از هر استان نصیب کشور می کند باید وارد استان متبوع شود.

وی ادامه داد: تکلیف این قانون باید مشخص شود و اگر قرار است استان ها از این سهم منتفع شوند حتما حق مردم باید پرداخت شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هرمزگان مشکلات فراوانی دارد که با اجرای این قانون بخش اعظمی از این مشکلات برطرف می شود.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.