هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
از تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی توسط مأموران ناجا تا احضار شاهدان صحنه جنایت عادت وحشتناک استقلال شفر/ این نقطه ضعف نیست؟ تروئیکای اروپایی برای حفظ برجام تحریم‌های جدید علیه ایران پیشنهاد کردند+ جزئیات حمایت سنی انگلیسی از شیعه لندنی!/ وهابی ها هم حامی فرزند شیرازی شدند!

اعضای کمیسیون انرژی به هرمزگان سفر می کنند/ بازدید از پالایشگاه ستاره خلیج فارس محور سفر

عضو کمیسیون انرژی مجلس از سفر اعضای کمیسیون متبوعش به استان هرمزگان برای بازدید از پالایشگاه ستاره خلیج فارس خبر داد.

بازخبر / احـمد مـــرادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از سفر اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به استان هرمزگان خبر داد و گفت: اعضای کمیسیون انرژی در این سفر  از پالایشگاه نفت بندرعباس و پالایشگاه ستاره خلیج فارس بازدید می کنند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، افزود: اعضای کمیسیون فردا به قشم سفر کرده و از حوزه های نفت و گاز که در حوزه فلات قاره قرار دارند بازید می کنند و مسائل و مشکلات آنها مورد بررسی قرار می گیرد.

تنها دو پالایشگاه تهران و بندرعباس توانایی تولید بنزین یورو ۵ دارند

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تولید بنزین یورو۵ در پالایشگاه ستاره خلیج فارس، ادامه داد: در حال حاضر تنها دو پالایشگاه توانایی تولید بنزین یورو ۵ دارند که یکی پالایشگاه تهران و دیگری پالایشگاه بندرعباس است که بنزین این پالایشگاه ها به عنوان بنزین پاک در چرخه قرار گرفته است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: هدف از این بازدید این است که به سرعت تکمیل پالایشگاه ستاره خلیج فارس افزوده شود و بتوان موانع را برطرف کرد تا فازهای بعدی پالایشگاه ستاره خلیج فارس مورد بهره برداری قرار گیرد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.