هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
از تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی توسط مأموران ناجا تا احضار شاهدان صحنه جنایت عادت وحشتناک استقلال شفر/ این نقطه ضعف نیست؟ تروئیکای اروپایی برای حفظ برجام تحریم‌های جدید علیه ایران پیشنهاد کردند+ جزئیات حمایت سنی انگلیسی از شیعه لندنی!/ وهابی ها هم حامی فرزند شیرازی شدند!

ذوق‌زدگی رژیم صهیونیستی از توییت محمود صادقی!

صفحه “اسرائیل به فارسی” با اشاره به اظهارت صادقی مبنی بر عدم دخالت عوامل بیگانه در ناآرامی های اخیر، در توییتر خود نوشته است: “آخر نفهمیدیم دخالت داشتیم یا نداشتیم.”

بازخبر / وزارت خارجه رژیم صهیونیستی با انتشار پستی در توییتر رسمی خود به اظهارات “محمود صادقی” نماینده مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داده است.

صفحه “اسرائیل به فارسی” با اشاره به اظهارت صادقی مبنی بر عدم دخالت عوامل بیگانه در ناآرامی های اخیر، در توییتر خود نوشته است: “آخر نفهمیدیم دخالت داشتیم یا نداشتیم.”

این در حالی است که دخالت عوامل بیگانه در ناآرامی های ایران آنقدر روشن است که “ران پل” نماینده سابق کنگره آمریکا در این رابطه می گوید: « برای آنکه دخالت سازمان سیا در اعتراضات اخیر ایران روشن شود کافی است به اظهارات ترامپ درباره ایران توجه کنیم؛ البته تاریخ نیز حرف هایی برای گفتن دارد؛ سازمان سیا در کودتای سال ۱۹۳۵ ایران دخالت داشت…» (بیشتر بخوانید)

از سوی دیگر جواد خادم، وزیر مسکن پهلوی در یک برنامه تلویزیونی به دست داشتن در اغتشاشات اخیر در کشور اعتراف کرده و گفته است: ما از ماه‌ها قبل برای ساماندهی اعتراض‌ها برنامه‌ریزی کرده بودیم و قرار بود آغاز حرکت سیاسی نباشد، بلکه از معیشت مردم ورود کنیم. (فیلم اظهارات جواد خادم)

پسندیدم(4)نپسندیدم(3)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.