هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
استقبال بندرعباس از بهار ۹۷ / دایره تی وی از تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی توسط مأموران ناجا تا احضار شاهدان صحنه جنایت عادت وحشتناک استقلال شفر/ این نقطه ضعف نیست؟ تروئیکای اروپایی برای حفظ برجام تحریم‌های جدید علیه ایران پیشنهاد کردند+ جزئیات

یک استقلالی که قرار بود «ناجی» باشد / تراژدی تلخ! + عکس

عصر جمعه کار استقلال برابر تراکتورسازی گره خورد و در نهایت این تیم دو امتیاز ارزشمند از دست داد تا سیر صعودی‌اش فعلا متوقف شود.

بازخبر / عصر جمعه کار استقلال برابر تراکتورسازی گره خورد و در نهایت این تیم دو امتیاز ارزشمند از دست داد تا سیر صعودی‌اش فعلا متوقف شود.

شاید اگر در نیم‌فصل اول یکی از مسابقات استقلال چنین شرایطی داشت، مهدی قائدی به عنوان اولین تعویضی استقلال وارد زمین می‌شد.

با این وجود در تبریز چنین اتفاقی رخ نداد و به استعداد بوشهری آبی‌ها یک دقیقه هم بازی نرسید. قرار بود قائدی روز به روز پیشرفت کند و وقتی به «امروز» رسیدیم به بازیکن فیکس و کلیدی استقلال تبدیل شود، اما به نظر می‌رسد اعتماد زودهنگام به این بازیکن کار او را خراب کرد و باعث شد قائدی خیلی زودتر از حد انتظار در حواشی غرق شود. حالا هم که حضور برزای و محسن کریمی در این پست، بیش از پیش جایگاه او را به خطر انداخته است.

بانک ورزش

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.