هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
نتانیاهو: موضع من و ترامپ درباره برنامه هسته‌ای ایران یکی است اندوه ساحل نشینان خلیج فارس از پرکشیدن خدمه کشتی سانچی / دایره تی وی جنجال «آتش و خشم» برای ترامپ-۲/”معروف‌ترین زن‌آزار دنیا” چقدر خرج انتخابات کرد؟ واکنش توئیتری ظریف به بیانیه ترامپ درباره تعلیق تحریم‌ها

یک استقلالی که قرار بود «ناجی» باشد / تراژدی تلخ! + عکس

عصر جمعه کار استقلال برابر تراکتورسازی گره خورد و در نهایت این تیم دو امتیاز ارزشمند از دست داد تا سیر صعودی‌اش فعلا متوقف شود.

بازخبر / عصر جمعه کار استقلال برابر تراکتورسازی گره خورد و در نهایت این تیم دو امتیاز ارزشمند از دست داد تا سیر صعودی‌اش فعلا متوقف شود.

شاید اگر در نیم‌فصل اول یکی از مسابقات استقلال چنین شرایطی داشت، مهدی قائدی به عنوان اولین تعویضی استقلال وارد زمین می‌شد.

با این وجود در تبریز چنین اتفاقی رخ نداد و به استعداد بوشهری آبی‌ها یک دقیقه هم بازی نرسید. قرار بود قائدی روز به روز پیشرفت کند و وقتی به «امروز» رسیدیم به بازیکن فیکس و کلیدی استقلال تبدیل شود، اما به نظر می‌رسد اعتماد زودهنگام به این بازیکن کار او را خراب کرد و باعث شد قائدی خیلی زودتر از حد انتظار در حواشی غرق شود. حالا هم که حضور برزای و محسن کریمی در این پست، بیش از پیش جایگاه او را به خطر انداخته است.

بانک ورزش

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.