هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
نتانیاهو: موضع من و ترامپ درباره برنامه هسته‌ای ایران یکی است اندوه ساحل نشینان خلیج فارس از پرکشیدن خدمه کشتی سانچی / دایره تی وی جنجال «آتش و خشم» برای ترامپ-۲/”معروف‌ترین زن‌آزار دنیا” چقدر خرج انتخابات کرد؟ واکنش توئیتری ظریف به بیانیه ترامپ درباره تعلیق تحریم‌ها

متخصص پوست و مو با دیپلم در کرج طبابت می کرد!

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک از دستگیری چهارمین پزشک قلابی طی دوماه گذشته در این شهرستان خبر داد.

بازخبر  / رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک از دستگیری چهارمین پزشک قلابی طی دوماه گذشته در این شهرستان خبر داد.

دکترحسین لیاقتدار گفت: در راستای اجرای طرح بازرسی از واحدهای درمانی شهرستان، کارشناسان شبکه بهداشت یک پزشک قلابی را در یکی از مناطق قرچک شناسایی کردند که با استفاده از مهر نظام پزشکی، در کنار دیگر پزشکان، طبابت می‌کرد.

این فرد خود را به‌عنوان پزشک پوست، مو و زیبایی معرفی کرده بود و به درمان بیماران می‌پرداخت.در بررسی‌ها مشخص شد فرد متقلب، دارای مدرک دیپلم بوده و هیچ گونه تخصصی در زمینه طبابت نداشته است.

به همین خاطر پس از شناسایی، محل فعالیتش پلمب و به‌منظور طی مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرارگرفت. لیاقتدار بیان کرد: طی ۲ ماه گذشته این چهارمین فردی است که به‌عنوان پزشک متقلب در قرچک شناسایی شده و از فعالیت‌شان جلوگیری شده است.

وی گفت: قرچک به‌دلیل نزدیکی به شهر تهران، از نرخ مهاجرت زیادی برخوردار است و این موضوع باعث می‌شود تا چنین تخلفاتی هرازچندگاهی در مناطق مختلف مشاهده شود.

ایران

پسندیدم(1)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ، ،

1 نظر برای “متخصص پوست و مو با دیپلم در کرج طبابت می کرد!”

  1. حمید گفت:

    کرج چه ربطی به قرچک دارد
    حواستون کجاست

    پسندیدم(1)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.