هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
از تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی توسط مأموران ناجا تا احضار شاهدان صحنه جنایت عادت وحشتناک استقلال شفر/ این نقطه ضعف نیست؟ تروئیکای اروپایی برای حفظ برجام تحریم‌های جدید علیه ایران پیشنهاد کردند+ جزئیات حمایت سنی انگلیسی از شیعه لندنی!/ وهابی ها هم حامی فرزند شیرازی شدند!

مردم ولایتمدار بندرعباس حماسه ۱۳دی را رقم زدند/شورو خروش انقلابی مردم درمحکومیت فتنه‌گران

مردم انقلابی بندرعباس همزمان با سراسر کشور امروز در راهپیمایی ۱۳ دی ماه در بندرعباس باردیگر نشان دادن مشکلات معیشتی خللی در اراده آنان و حفظ و حراست از ارزش های انقلاب ایجاد نکرده است.

بازخبر / از بندرعباس، عصر امروز مردم ولایتمدار بندرعباس به خیابان‌ها آمده و حماسه انقلابی ۱۳دی را رقم زدند، تا باردیگربه دشمنان قسم خورده انقلاب نشان دهند که تحت هرشرایطی همراه ولایت فقیه بوده و همچنان از ارزش‌های انقلاب دفاع خواهند کرد.

* استاندارهرمزگان: مردم همراه انقلابندمردم انقلابی بندرعباس از ساعت ۱۵:۳۰ بعدازظهر در میدان ابوذر گرد هم آمده و علیه آشوبگران خیابانی و فتنه‌گرانی که قصد اهانت به ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی را داشتند شعارمرگ بر آمریکا، مرگ برفتنه‌گر سر دادند. امام جمعه بندرعباس و رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان هم اکنون دراین تجمع باشکوه انقلابی حضور دارند.

فریدون همتی با حضور در راهپیمایی ۱۳دی اظهار کرد: امروز مردم به خیابان‌ها آمدند تا شیطنت کور فتنه‌گران را محکوم کرده و  اعلام کنند که همراه و همدل با انقلاب هستند.

وی افزود:از ابتدای انقلاب تاکنون مردم همراه این انقلاب بوده و همیشه مشکلات و سختی‌ها را پشت سرگذاشته‌اند، اما هیچ‌گاه صحنه را خالی نکرده‌اند .

استاندار هرمزگان گفت: دشمن بداند که با فریب دادن عده‌ای نمی‌تواند وحدت مثال‌زدنی ملت را خدشه دار نماید.

*رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان:دلبستگی میان مردم و نظام مقدس جمهوری‌اسلامی مثال زدنی است

حسین هاشمی اظهارکرد: دلبستگی مردم به نظام و رهبری بسیار عمیق و ریشه‌دار بوده و با هیچ مشکل و فشاری مردم صحنه  را ترک نمی‌کنند.

وی افزود: با گذشت ۴۰سال از انقلاب هیچ توطئه‌ای نتوانسته خللی در اراده مردم وارد کند و همچنان این ملت امتحان وفاداری خود را پس داده است.

نماینده مردم بندرعباس گفت: پیوستگی مردم و مسؤولان را در چنین صحنه‌هایی می‌توان دید که دوشادوش هم از آرمان‌های انقلاب دفاع کرده و فتنه‌گران را ناامید می‌کنند.

گفتنی است؛ حضور ائمه جمعه و روحانیون، مسؤولان دستگاه‌های اجرایی و اقشار مختلف مردم در اعتراض ومحکومیت رفتارهای شیطنت آمیز عده‌ای فریب خورده، بار دیگر حماسه‌ای انقلابی را در هرمزگان رقم زد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.