هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
نتانیاهو: موضع من و ترامپ درباره برنامه هسته‌ای ایران یکی است اندوه ساحل نشینان خلیج فارس از پرکشیدن خدمه کشتی سانچی / دایره تی وی جنجال «آتش و خشم» برای ترامپ-۲/”معروف‌ترین زن‌آزار دنیا” چقدر خرج انتخابات کرد؟ واکنش توئیتری ظریف به بیانیه ترامپ درباره تعلیق تحریم‌ها

فنونی‌زاده:آتش زدن پرچم کشور کاردشمن است/ می‌توان در آرامش، اعتراض و انتقاد خود را بیان کرد

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: آتش زدن پرچم کشور کار دشمن است و می‌توان در آرامش، اعتراض و انتقادات را بیان کرد.

بازخبر / به نقل از  پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مرتضی فنونی زاده، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره اغتشاشات اخیر در برخی از شهرها اظهار کرد: مشکل مالی وجود دارد و در آن شکی نیست، من خودم پسرم بیکار است و کاملا وضعیت مردم را درک می کنم اما اینکه بیان مطالبات به فضایی برود که در آن خدای ناکرده پرچم کشور و ماشین مردم آتش زده شود و به اعموال عمومی آسیب برسد، کاملا اشتباه است و در این میان به معنای واقعی کلمه دشمن شاد می شویم و رسانه های سود جو از آن به نفع خودشان بهره می برند.

وی در ادامه افزود: به نظر من صحبت های دکتر روحانی کاملا صحیح بود، ما رئیس جمهوری داریم که خود، خواهان انتقاد از عملکرد خود و دولتش است و این موضوع بسیار مهمی قلمداد می شود. بنده معتقدم با توجه به قوانین کشور می توان در آرامش اعتراض و انتقاد خود را بیان کرد.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.