هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
نتانیاهو: موضع من و ترامپ درباره برنامه هسته‌ای ایران یکی است اندوه ساحل نشینان خلیج فارس از پرکشیدن خدمه کشتی سانچی / دایره تی وی جنجال «آتش و خشم» برای ترامپ-۲/”معروف‌ترین زن‌آزار دنیا” چقدر خرج انتخابات کرد؟ واکنش توئیتری ظریف به بیانیه ترامپ درباره تعلیق تحریم‌ها

پل های روگذر و زیرگذر بندرعباس چه زمانی به سرانجام میرسد !

چندین پروژه در خصوص تقاطع های غیر همسطح در بندرعباس در حال فعالیت هستند که برخی از آن ها تا پایان امسال به بهره برداری خواهند رسید.

عبدالرضا بهادر معاون عمرانی شهردار بندرعباس در گفت و گو با پایگاه خبری بازخبر  اعلام کرد : پیشرفت فیزیکی تقاطع  غیرهمسطح آزادگان  بالای ۹۷% است و این پروژه در روز های آینده به بهره برداری خواهد رسید.

همچنین درخصوص تقاطع زیرگذر ابوموسی عملیات خاکبرداری زیر کابلی در حال انجام است که این پروژه نیز با پیشرفت بیش از ۷۰% تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

معاون عمرانی شهردار بندرعباس  همچنین در خصوص  تقاطع غیر همسطح شهید بهشتی (پل خواجو ، بلوار شهدا) نیز اعلام کرد : عملیات اجرایی این پروژه که شامل عملیات حفاری می باشد در ماه جاری آغاز خواهد شد که قرار بر این است این پروژه در بازه زمانی ۱۸ ماهه به بهره برداری برسد.

پسندیدم(4)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.