هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
نتانیاهو: موضع من و ترامپ درباره برنامه هسته‌ای ایران یکی است اندوه ساحل نشینان خلیج فارس از پرکشیدن خدمه کشتی سانچی / دایره تی وی جنجال «آتش و خشم» برای ترامپ-۲/”معروف‌ترین زن‌آزار دنیا” چقدر خرج انتخابات کرد؟ واکنش توئیتری ظریف به بیانیه ترامپ درباره تعلیق تحریم‌ها

بمب بزرگ علیه برانکو که کی‌روش آن را خنثی کرد

طبق برنامه قبلی قرار بود تیم ملی کشورمان در تعطیلات بین دو نیم‌فصل یک اردوی چهار روزه داشته باشد، اما کارلوس کی‌روش چندی پیش این اردو را لغو کرد.

بازخبر / طبق برنامه قبلی قرار بود تیم ملی کشورمان در تعطیلات بین دو نیم‌فصل یک اردوی چهار روزه داشته باشد، اما کارلوس کی‌روش چندی پیش این اردو را لغو کرد.

مربی پرتغالی که همیشه برای یک روز برگزاری اردوی بیشتر هم حسابی چک و چانه می‌زند، این بار به طور داوطلبانه تصمیم گرفت اردوی ۱۷ تا ۲۱آذرماه را لغو کند.

حالا فکرش را بکنید کی‌روش این انعطاف را به خرج نمی‌داد و الان مصرانه خواهان حضور همه بازیکنان ملی‌پوش در اردو می‌شد. به این ترتیب یک جنگ تمام عیار دیگر بین او و برانکو کلید می‌خورد.

در این صورت یا پرسپولیس به تیم ملی بازیکن نمی‌داد که حسابی شر می‌شد و یا حداقل در بازی با بادران بدون ملی‌پوشانش به میدان می‌رفت که در آن صورت هم احتمال تکرار «فاجعه قشقایی» وجود داشت.

بانک ورزش

پسندیدم(2)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.