هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
استقبال بندرعباس از بهار ۹۷ / دایره تی وی از تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی توسط مأموران ناجا تا احضار شاهدان صحنه جنایت عادت وحشتناک استقلال شفر/ این نقطه ضعف نیست؟ تروئیکای اروپایی برای حفظ برجام تحریم‌های جدید علیه ایران پیشنهاد کردند+ جزئیات

بمب بزرگ علیه برانکو که کی‌روش آن را خنثی کرد

طبق برنامه قبلی قرار بود تیم ملی کشورمان در تعطیلات بین دو نیم‌فصل یک اردوی چهار روزه داشته باشد، اما کارلوس کی‌روش چندی پیش این اردو را لغو کرد.

بازخبر / طبق برنامه قبلی قرار بود تیم ملی کشورمان در تعطیلات بین دو نیم‌فصل یک اردوی چهار روزه داشته باشد، اما کارلوس کی‌روش چندی پیش این اردو را لغو کرد.

مربی پرتغالی که همیشه برای یک روز برگزاری اردوی بیشتر هم حسابی چک و چانه می‌زند، این بار به طور داوطلبانه تصمیم گرفت اردوی ۱۷ تا ۲۱آذرماه را لغو کند.

حالا فکرش را بکنید کی‌روش این انعطاف را به خرج نمی‌داد و الان مصرانه خواهان حضور همه بازیکنان ملی‌پوش در اردو می‌شد. به این ترتیب یک جنگ تمام عیار دیگر بین او و برانکو کلید می‌خورد.

در این صورت یا پرسپولیس به تیم ملی بازیکن نمی‌داد که حسابی شر می‌شد و یا حداقل در بازی با بادران بدون ملی‌پوشانش به میدان می‌رفت که در آن صورت هم احتمال تکرار «فاجعه قشقایی» وجود داشت.

بانک ورزش

پسندیدم(2)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.