هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
استقبال بندرعباس از بهار ۹۷ / دایره تی وی از تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی توسط مأموران ناجا تا احضار شاهدان صحنه جنایت عادت وحشتناک استقلال شفر/ این نقطه ضعف نیست؟ تروئیکای اروپایی برای حفظ برجام تحریم‌های جدید علیه ایران پیشنهاد کردند+ جزئیات
حسین بادامکی؛

پرسپولیس حرف‌های زیادی در آسیا برای گفتن دارد

امیدوارم در نیم فصل دوم کارمان به هفته آخر نکشد، پرسپولیس هم می‌تواند حرف‌های زیادی در آسیا برای گفتن داشته باشد.

بازخبر /  بازیکن تیم سیاه جامگان گفت: امسال پرسپولیس در گروه ساده تری نسبت به سال قبل و نسبت به سایر تیم‌ های ایرانی قرار دارد.

 حسین بادامکی، هافبک باتجربه تیم سیاه جامگان و بازیکن اسبق پرسپولیس، در مورد گروه سرخپوشان پایتخت در آسیا گفت: فکر می‌کنم امسال پرسپولیس در گروه ساده تری نسبت به سال قبل و نسبت به سایر تیم‌های ایرانی قرار دارد و این موضوع می تواند امتیاز خوبی برای قرمزهای تهران باشد.

وی افزود: البته نباید فراموش کنیم در آسیا تیم ساده و آسان وجود ندارد ولی روی هم رفته با توجه به شرایط پرسپولیس و اینکه بازیکنان با هم هماهنگ تر شده و شناخت بهتری نسبت به هم پیدا کرده‌اند، پرسپولیس می تواند امسال دوباره از گروه خودش هم صعود کند. به شخصه معتقدم پرسپولیس در صورت حمایت مسئولان می تواند حرف های زیادی در آسیا برای گفتن داشته باشد.

بادامکی درباره قهرمانی این تیم در نیم فصل افزود: قهرمانی در نیم فصل مزد بازی های خوب و حرفه ای بازیکنان و حمایت و پشتیبانی هوادران بود. این تیم بازی های بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت و امیدوارم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس با حمایت هواداران و مسئولان بتواند مانند سال گذشته به مراحل پایانی این رقابت ها راه پیدا کند.

بخش پایانی صحبت های بادامکی در مورد تیم سیاه جامگان بود و گفت: ما همه باید به آقای رضا عنایتی کمک کنیم تا در نخستین تجربه مربیگری  بتواند موفق باشد. تیم ما  در فصل نقل و انتقالات زمستانی نیاز به جذب بازیکنانی دارد که آقارضا می خواهد و امیدوارم با آمدن بازیکنان مدنظر ایشان بتوانیم شرایط را در نیم فصل دوم به گونه‌ای تغییر دهیم که کارمان به هفته آخر و اما و اگر نکشد. سیاوش اکبرپور هم به جمع کادر فنی اضافه شده و می توانیم در کنار هم روزهای بهتری را برای مردم مشهد رقم بزنیم.

برنا

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.