هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
استقبال بندرعباس از بهار ۹۷ / دایره تی وی از تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی توسط مأموران ناجا تا احضار شاهدان صحنه جنایت عادت وحشتناک استقلال شفر/ این نقطه ضعف نیست؟ تروئیکای اروپایی برای حفظ برجام تحریم‌های جدید علیه ایران پیشنهاد کردند+ جزئیات

باورنکردنی! / سه شاه‌ ماهی استقلال در آستانه جدایی

استقلال در حالی نیم‌فصل اول را با ناکامی مطلق به پایان می‌برد که در پنجره زمستانی نقل‌وانتقالات خیلی‌ها باید تاوان این ناکامی را بدهند.

بازخبر /  استقلال در حالی نیم‌فصل اول را با ناکامی مطلق به پایان می‌برد که در پنجره زمستانی نقل‌وانتقالات خیلی‌ها باید تاوان این ناکامی را بدهند.

در این بین حداقل سه بازیکن مهم استقلال که ابتدای فصل خیلی روی‌شان حساب می‌شد، حالا جایی در برنامه‌های نیم‌فصل دوم نخواهند داشت.

مهدی رحمتی که سال گذشته قراردادش را به مدت سه سال با این تیم تمدید کرده بود، بدجوری به نیمکت چسبیده و حالا سپاهان بدون دروازه‌بان را مشتری خودش می‌بیند. از سوی دیگر مجتبی جباری هم که چند ماه پیش روی کول هواداران استقلال به این تیم برگشت و قرار بود بار بازیسازی وسط زمین را بر دوش داشته باشد، به سرعت از برنامه‌های فنی این تیم محو شد. حالا جباری دو انتخاب نصفه‌ونیمه برای ادامه فوتبالش پیش رو دارد؛ یک طرف سیاه‌جامگان مشهد که رضا عنایتی یعنی سرمربی آن رسما به همبازی سابقش پیشنهاد همکاری داده و یک طرف هم گسترش‌فولاد تبریز که هدایت آن را در حال حاضر فیروز کریمی بر عهده دارد.

جباری همیشه از کریمی به عنوان فنی‌ترین مربی ایرانی دوران فوتبالش نام برده و حالا این فرضیه مطرح است که فیروز او را به تبریز ببرد. نفر سوم هم حسن بیت‌سعید است که برای تقویت بار هجومی استقلال به این تیم آمد اما به سرعت روشن شد نمی‌تواند سهمی در این تیم داشته باشد. در مورد بیت‌سعید بحث پیوستن‌اش به فولاد خوزستان مطرح است.

شاید شرایطی که الان رحمتی، بیت‌سعید و جباری با آن مواجه‌اند، استقلال را متقاعد به صدور رضایتنامه این بازیکنان کند تا حداقل بار مالی باشگاه سبک‌تر شود و لیست تیم هم برای حضور بازیکنان جدید جا باز کند؛ اما فراموش نکنید اگر اوضاع مطابق انتظار پیش می‌رفت، این سه بازیکن الان می‌توانستند ستون‌های موفقیت استقلال باشند. آنها به عنوان شاه‌ماهی لباس آبی‌ها را به تن کردند و هواداران انتظار داشتند در سه خط مختلف، امورات فنی تیم را راه بیندازند، اما این اتفاق رخ نداد. حالا یا معادلات منصوریان غلط بود یا شفر نتوانست این سه مهره کلیدی را به مسیر صحیح بازگرداند.

همشهری ورزشی

پسندیدم(1)نپسندیدم(1)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.