هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
آمار مرکز اورژانس از پیکرهای کشف شده قهرمانی در آسیا همیشه شیرین است/ آقای گلی جهان را می‌خواهم/ از فوتسال متنفر بودم! ایران، روسیه و چین چالش‌های جدید غرب هستند/ غرب انحصار نظامی خود را از دست داده روحانی: در گذشته نمیدانستیم قیمت دلار در صبح چند می شود؟!

ابعاد ساختمان جدید “پلاسکو” تعیین شد + جزئیات کامل

سخنگوی کمیسیون عمران جزئیات ساخت پلاسکوی جدید را تشریح کرد.

بازخبر / صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه اخیر کمیسیون متبوعش با محمد‌علی نجفی شهردار تهران، اظهار داشت: در این جلسه درباره علت تاخیر در آغاز عملیات عمرانی و مشخصات ساختمان جدید پلاسکو بحث و تبادل نظر شد.

وی درباره مشخصات و ویژگی‌های ساختمان پلاسکوی جدید، افزود:مقرر شد تا نمای  پلاسکوی جدید  مشابه و شمه‌ای از ساختمان سابق باشد تا مشخص شود که نمای ساختمان قبلی دارای چه منظره و نمایی بوده است.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه پلاسکوی جدید در ۱۰ طبقه ساخته می شود، گفت: این ساختمان در یک طبقه زیر زمین، یک طبقه همکف و ۸ طبقه تجاری و اداری ساخته می‌شود.

بدری با بیان اینکه این ساختمان بیش از ۶۰۰ واحد تجاری و اداری دارد، تصریح کرد: قرار است این ساختمان ظرف ۲ سال آینده تکمیل شود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، عنوان کرد:ساختمان  پشتی که بر اثر تحریب پلاسکو دچار آسیب شده بود مقرر شد تا با هزینه بنیاد مستضعفان بازسازی شود.

نماینده مردم اردبیل در مجلس با تاکید بر اینکه قرار بود عملیات عمرانی این ساختمان از روز جمعه(۱۰ آذر) آغاز شود، تصریح کرد:قطعا اعضای کمیسیون عمران پیگیر ساخت پلاسکوی جدید هستند تا مالکان این ساختمان به حق و حقوق خود برسند.

تسنیم/

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.