هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
منابع سد استقلال میناب تا تیرماه پاسخگوی نیاز‌هاست روش شرکت امنیتی صهیونیستی برای تضعیف برجام شما عموسامی یا عموتام!؟ توصیف تحلیلگران از مطالبات «پامپئو»: متوهمانه، نامعقول و دور از واقعیت

این ۲ ستاره هم از ترکیب استقلال حذف می‌شوند

وینفرید شفر در صحبت‌های خود بعد از تمرین روز شنبه آبی پوشان اعلام کرد که ترکیب استقلال در دیدار با سپاهان تغییراتی خواهد داشت و او تصمیم دارد تا تعدادی از بازیکنان را تغییر دهد.

بازخبر / وینفرید شفر در صحبت‌های خود بعد از تمرین روز شنبه آبی پوشان اعلام کرد که ترکیب استقلال در دیدار با سپاهان تغییراتی خواهد داشت و او تصمیم دارد تا تعدادی از بازیکنان را تغییر دهد.

استقلال در دیدار با پیکان در دفاع باز هم موفق بود و البته در خط حمله نیز به عملکرد ضعیف خود ادامه داد تا یک امتیاز تنها دستاورد آبی‌های تهرانی در این دیدار باشد.

به استثنای بازگشت وریا غفوری از مصدومیت، به نظر می‌رسد تغییرات استقلال به خط حمله این تیم محدود شود و شفر به ترکیب دفاعی آبی‌ها دست نزند.

سجاد شهباززاده و جابر انصاری در خط حمله دو گزینه‌ای هستند که احتمالا در این دیدار به میدان نخواهند رفت و به نظر می‌رسد با اضافه شدن داریوش شجاعیان و خسرو حیدری به خط هافبک، فرشید اسماعیلی به خط حمله منتقل شود و احتمالا جباروف و یا نورافکن نیز نیمکت نشین خواهند بود.

تغییرات در خط حمله از جمله گزینه‌هایی است که شفر در آخرین دیدار نیم فصل اول پیش روی خود دارد تا بتواند نیم فصل اول را بهتر از شرایط کنونی تمام کند.

آخرین خبر

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.