هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
مشکلات بیماران روانی و اعصاب در بندرعباس / دایره تی وی روحانی در تماس با مقام حماس: مقابل حرکت ترامپ بایستید امیری : کیفیت پایانه مسافربری شهر بندرعباس باید در اولویت قرار گیرد/ در خصوص بازار ماهی فروشان بندرعباس تابع نظر کارشناسی نهادهای متولی در این امر هستیم. متلک انداختن خیابونی و شماره دادن ! / دایره تی وی
رئیس جمهور در نشست سوچی:

آنهایی که تروریسم را بوجود آوردند نگران ورود داعش به کشور خود هستند

رئیس جمهور در نشست سه جانبه ایران، روسیه و ترکیه گفت: آنهایی که تروریسم را بوجود آوردند نگران ورود داعش به کشور خود هستند و می‌کوشند که بحران جدید ایجاد کنند.

بازخبر / حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان عصر امروز(چهارشنبه ۱ آذر) در نشست سه جانبه ایران، ترکیه و روسیه گفت: تداوم مبارزه با تروریسم تا ریشه کن کردن آخرین هسته‌های آن در سوریه ضرورت دارد تا مردم سوریه دیگر هیچ گاه تحت سلطه و عملیات تروریسی قرار نگیرند.

رئیس جمهور با بیان اینکه درسی که امروز مردم منطقه باید از بحران ساختگی در سوریه بگیرند این است که برخی از دولت‌های مدعی مردمسالاری، برای نیل به اهداف کوته‌بینانه خود از هیچ اقدامی از جمله خشونت فروگذار نکردند تصریح کرد: درسی که این قدرت‌ها نگرفتند این است که تروریسم و خشونت در یک منطقه محصور نمی‌ماند و به اقصی نقاط جهان سرایت می‌کند.

روحانی ادامه داد: اینک منطقه در شرایط جدیدی از خشونت زدایی قرار دارد و آنهایی که تروریسم را بوجود آوردند، نگران ورود داعش به کشور خود هستند و می‌کوشند که بحران جدید ایجاد کنند و تلاش های ثبات‌زای کشورهایی چون ایران را با علامت سوال مواجه می‌کنند.

وی افزود: جمهوری اسلامی اولین کشوری بود که به ندای ملّت سوریه و دعوت دولت این کشور لبیک گفت، جنگ علیه تروریسم تمام نشده است و باید به ملت سوریه برای رهایی از بقایای تروریسم کمک گنیم

روحانی تاکید کرد: حضور بیگانگان در خاک سوریه باید با موافقت دولت سوریه باشد، جامعه جهانی باید به منظور تثبیت امنیت و بازسازی سوریه  کمکهایی به ملت سوریه ارائه کند.

العالم

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.