هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
مشکلات بیماران روانی و اعصاب در بندرعباس / دایره تی وی روحانی در تماس با مقام حماس: مقابل حرکت ترامپ بایستید امیری : کیفیت پایانه مسافربری شهر بندرعباس باید در اولویت قرار گیرد/ در خصوص بازار ماهی فروشان بندرعباس تابع نظر کارشناسی نهادهای متولی در این امر هستیم. متلک انداختن خیابونی و شماره دادن ! / دایره تی وی

ارسال اولین محموله کمک‌های مردم کیش به مناطق زلزله‌زده

اولین محموله کمک‌های مردمی از جزیره کیش، توسط یک فروند هواپیمای بویینگ کیش‌ایر عصر امروز به مقصد کرمانشاه ارسال شد.

بازخبر / از کیش،  در پی وقوع زلزله در غرب کشور و همراه با مردم سراسر ایران، کیشوندان نیز به منظور یاری‌رسانی به هموطنان زلزله‌زده آستین همت بالا زدند.

داود کرمی، قائم مقام مدیرعامل و معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش از استقبال خوب مردم برای کمک‌رسانی به هوطنان زلزله‌زده خبر داد.

وی با اشاره به تماس تلفنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با استاندار کرمانشاه در ساعات نخست وقوع زلزله گفت: در این تماس، دکتر انصاری لاری در خصوص اعزام هر نوع کمکی به استان کرمانشاه اعلام آمادگی کرد و بلافاصله برای جمع‌آوری مایحتاج ضروری زلزله زدگان به جوامع و اصناف کیش اطلاع‌رسانی شد.

قائم مقام سازمان منطقه آزاد کیش که با حضور در فرودگاه جزیره از نزدیک ناظر روند بسته‌بندی و ارسال کمک‌های جمع آوری شده برای زلزله زدگان بود افزود: مردم، کسبه و بخش خصوصی همکاری بسیار خوبی در جمع‌آوری کمک‌های مردمی داشتند؛ با برآوردهای انجام شده بیش از ٧ میلیارد و ۶٣٠ میلیون ریال اقلام ضروری شامل چادر، پتو، پوشاک و مواد خوراکی جمع آوری شد که به کرمانشاه اعزام می‌شود.

به گزارش فارس، سازمان منطقه آزاد کیش علاوه بر تخصیص هواپیمای کیش ایر برای انتقال محموله‌های کمک به زلزله‌زدگان بیش از هفتصد چادر اقامتی و ۲۵۰۰ تخته پتو نیز برای کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان کرمانشاه ارسال کرد.

در پرواز فوق تعدادی از امدادگران هلال احمر، آتش‌نشانان کیش و همکارانی از سازمان منطقه آزاد کیش نیز حضور داشتند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)
کلمات کلیدی: ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.