هم اکنون عضو کانال تلگرام بازخبر شوید
استقبال بندرعباس از بهار ۹۷ / دایره تی وی از تأکید بر رعایت اخلاق اسلامی توسط مأموران ناجا تا احضار شاهدان صحنه جنایت عادت وحشتناک استقلال شفر/ این نقطه ضعف نیست؟ تروئیکای اروپایی برای حفظ برجام تحریم‌های جدید علیه ایران پیشنهاد کردند+ جزئیات

ورود نسل جدید گوشی‌های هوشمند با نام شرکت مایکروسافت

در راستای این گزارش تصاویری از پنل نمایشگر مربوط به یک گوشی هوشمند منتشر شده است که در بالای آن نام شرکت مایکروسافت حک دیده می‌شود.

بازخبر /  هفته گذشته منابع آگاه با انتشار گزارشی موثق اعلام کردند که نام Nokia به‌زودی از بازار گوشی‌های هوشمند حذف می‌شود و شرکت مایکروسافت محصولات خود را با نام جدید در این زمینه عرضه می‌کند.

به گزارش رایورز، منابع آگاه هم‌اکنون گزارش تازه‌ای در این زمینه منتشر کردند و با اطمینان کامل توضیح دادند که پیش از فرا رسیدن تعطیلات پایان سال جاری میلادی گوشی‌های هوشمند جدید ویندوزی که در شرکت نوکیا ساخته می‌شوند با نام Microsoft به دست کاربران جهانی خواهند رسید.

در راستای این گزارش تصاویری از پنل نمایشگر مربوط به یک گوشی هوشمند منتشر شده است که در بالای آن نام شرکت مایکروسافت حک دیده می‌شود.

در تصویر سمت راست نام شرکت مایکروسافت با وضوح بیشتری مشخص شده است و تصویر سمت چپ نیز با اندکی دقت نشان می‌دهد که غول نرم‌افزاری جهان تمایل دارد روی گوشی‌های نوکیا نیز از نام خود استفاده کند.

منابع آگاه توضیح دادند که به زودی نخستین گوشی هوشمندی که روی آن کلمه Microsoft نوشته شده باشد وارد بازار جهان می‌شود که البته زمان عرضه، نام و قیمت این محصول هنوز مشخص نشده است.

لازم به ذکر است پیش از این نیز تصاویری از یک گوشی منتشر شده بود که نام مایکروسافت و نوکیا را به صورت همزمان شامل می‌شد و این بار پیش‌بینی می‌شود که نام نوکیا برای همیشه از بازار جهانی تلفن همراه پاک شود.

لازم به ذکر است که شرکت مایکروسافت پس از خرید مرکز تولید دستگاه‌های موبایلی نوکیا آن را به Microsoft Mobile تغییر نام داد و با این وجود گوشی‌هایی که تاکنون در این مرکز تولید شده‌اند، تحت برند نوکیا به دست کاربران رسیده‌اند.

پسندیدم(0)نپسندیدم(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.